Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední parkovací čidlo - problém při dešti


povolny

Recommended Posts

Ahoj všichni. Mám cca 3 měsíce nového Partnera a od začátku mi při dešti zlobí přední parkovací čidla.

 

Projevuje se to tak, že při dešti přední čidlo s přiblížením k překážce postupně nezvyšuje frekvenci pípání, ale rovnou píská a signalizuje kolizi. V praxi to pak vypadá, jako dnes ráno. Leje, já jedu v koloně a při každém přiblížení k vozidlu přede mnou začne auto pískat (souvisle) a signalizovat na displayi náraz. Opadne to až v momentě, kdy se zase auto přede mnou odpoutá a já se rozjedu.

 

Když je sucho, nebo vyloženě neleje, chovají se čidla naprosto normálně, stejně jako ta zadní. Je mi jasné, že to nějak souvisí s tou vodou :-), ale nevím, zda je to normální stav, že prostě z principu mokrá čidla zmatkují, nebo zda je to závada, kterou bych měl vyřešit v servisu. Jak se chovají přední čidla Vám? Zadní jsou v pohodě, na ty tolik vody nenacáká, ale přední dostávají záhul, to je fakt.

 

Díky. H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...