krtek 2 Odesláno 2. leden 2016 Odesláno 2. leden 2016 (upraveno) je treba ho mat v ruke napojeny ak je motor studeny a otocis klucikom ze preblikne kontrolka zhavenia musi v nom cvaknut ak cvakne ovladanie rele je ok a problem je len v tom hrubom kabli alebo v relatku jeho spinaci kontakt opaleny ak na tom kabli neneni napetie 12v Upraveno 2. leden 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
packo4 Odesláno 5. leden 2016 Autor Odesláno 5. leden 2016 No nazdar chalani a som to zasa... Zhavice vymene ale iba 3 lebo 4ty nejde von. Vsetky 3 co som vybral boli zle vobec nezhavili dal som tam cisto nove Bosch. No auto aj tak nezhavi nasledovala vymena celej skrinky rele ale aj tak nezhavi proste ked otocim klucikom ukazuje ze zhavi ale na zhavicoch nenameriam vobec napatie . Co moze byt este zle uz mam z toho asi porazi... Kable od zhavicov na rele som prezvonil s multimetrom a su ok. Poistky su vsetky ok. Nejake rady ?Dik moc Citovat
krtek 2 Odesláno 6. leden 2016 Odesláno 6. leden 2016 (upraveno) asi blba otazka ale meral si to dobre?_napetie kabel bel zhavicov oproti kostre? ak ano potom musis premerat konektor rele na pine 3 konektora rele musis namerat pri zapnutom kluciku 12 voltov oproti kostre a na pine 1 konektora musis namerat trvalu kostru das si merak na pipanie a voci kostre ti musi zapipat Upraveno 6. leden 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
packo4 Odesláno 6. leden 2016 Autor Odesláno 6. leden 2016 Hej meral som to dobre... Vyskúšam premerat tu koncovku keďže už viem co ma Byt na tých pinoch dik Citovat
krtek 2 Odesláno 6. leden 2016 Odesláno 6. leden 2016 (upraveno) ok daj vediet su tam este 2 kable ktore vedu do rj motora konektor relatka pin 4 je na nom kabel cislo 105 a ide do rj motora na pin konektora 88 a pin 5 konektora rele je na nom kabel cislo 1387 a ide na rj motora pin 67 konektora tak uz aj tie prezvon ci niesu niekde nahodou po trase prerusene potom je tam uz len ten hruby cierny silovy kabel a ten ide z startera na to rele (na jednu stiftu) tu musis mat vzdy 12 voltov oproti kostre a pokracuje hruby cierny kabel z druhej stifty rele uz na zhaviace sviecky Upraveno 6. leden 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
packo4 Odesláno 8. leden 2016 Autor Odesláno 8. leden 2016 No nazdar pozerame to akurat a zistili sme ze : Pin 1 = Kostra Pin 3 = spínačká 12v funguje Pin 4 , Pin 5 nevieme nájsť kedže si vravel že sú v RJ na čísle 88 a 67 ale ja mám konektor kde mám iba 1234 a,b,c,d,e,f,g,h Prikladám foto. Citovat
krtek 2 Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 (upraveno) aha ja to kukal so schemy na starsi typ kde je len jeden konektor na riadiacku ,vsak si tie dva kable mal najst podla cisla na tych konektoroch rj a prezvonit ich merakom pozres na kablik(jeho cislo) pinu 4 na konektore relatka a hladas potom na konektoroch rj motora kablik so stejnym cislom farba moze yt ina ale cislo by malo sediet Upraveno 8. leden 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
packo4 Odesláno 8. leden 2016 Autor Odesláno 8. leden 2016 Nenašli sa vôbec hluché všetky piny Citovat
krtek 2 Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 (upraveno) rozumiem ze si nenasiel kable merakom ale skus hladat podla cisla kablov kazdy kabel ma na sebe vyrazene cislo, netvrdim to naisto ale ked si ich merakom nenasiel v tom bude asi problem ale podla mojej schemy idu priamo do rj motora i ked mas mladsi rocnik neverim ze by u teba sli inam skus ich este pohladat podla tych cisel na konektoroch rj motora mne schema vravi kable 1387 a 105 alew ty mas mux verziu posledny typ elektroinstalacie v 406 takze cislo nemusi byt rovnake jak ti pisem Upraveno 8. leden 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 (upraveno) ty proste cekni tvoj zeleny konektor (relatka) jake cisla kablov su na pine 4 a pine 5 a potom tie cisla hladaj na kabloch konektorrov rj motora tie zvezky konektorov rj motora rozbandazuj a hladaj Upraveno 8. leden 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
packo4 Odesláno 8. leden 2016 Autor Odesláno 8. leden 2016 To sme dnes robili už som stratil nervy pri tom 4 dní zabite urobím to jednoducho vypínač s poistkou a budem zhavit manuálne.. Zajtra idem na diagnostiku a uvidí sa ze ci niečo nenájde. Ale diky moc aj tak Citovat
packo4 Odesláno 8. leden 2016 Autor Odesláno 8. leden 2016 Hľadali sme to tak ale pri konektore čísla vyrazene neboli a rozoberať pol auta zato sa mi nechce Citovat
krtek 2 Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 (upraveno) skoro to vzdavas niekam tie dva kable proste idu ale su tam cisla daj dole tu plastovu chranicku cisla su natlacene priamo na izolacii kablov Upraveno 8. leden 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
packo4 Odesláno 8. leden 2016 Autor Odesláno 8. leden 2016 Ja viem ale už ma to fakt nebaví milión káblov úplne tenucke... nečudujem sa ze sú polámané Citovat
packo4 Odesláno 8. leden 2016 Autor Odesláno 8. leden 2016 Náhodou schemu verzii mux nemáš lebo auto je 2003 a stará asi nepasuje ako tak pozerám. Citovat
krtek 2 Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 (upraveno) sak len dva kable hladas ,no trochu v kope sena ale zas tak moc ich neni na mux nemam no prve dva kable pasovali verim ze aj tie zvysne dva pasuju Upraveno 8. leden 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 (upraveno) to manualne zhavenie to je az posledna moznost a aj tak to bude piplacka bo musis pouzit ine rele alebo pouzit povodne rele ale vykuchat z neho elektroniku a svoje kable napojit priano na cievku relatka Upraveno 8. leden 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 este taka blba otazka to rele vobec necvaka?to na fotke vymenil si ho pises dal si nove ci pouzivane nejake? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.