saslik Odesláno 25. listopad 2015 Odesláno 25. listopad 2015 Ahojte mam otázku je normálne že pri studenom štarte dosť klepe motor ale keď sa z hreje tak ide normálne? 2.o hdi 100kw p407 Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Citovat
ferinko2 Odesláno 25. listopad 2015 Odesláno 25. listopad 2015 Asi nefungujú žhavičky a po štarte nedožhavuje. Citovat
saslik Odesláno 26. listopad 2015 Autor Odesláno 26. listopad 2015 Diky za odpoveď ale štartuje na brnk Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Citovat
HonzaC2 Odesláno 26. listopad 2015 Odesláno 26. listopad 2015 To ti spise klepou hydrostely. Maji nejlepsi za sebou. Asi bych to neresil. Dela mi to taky na 1,6 hdi. Trochu zaklepou a je to. Radove podle teploty ted kolem 0°C cca prvnich 5 vterin a az se zahreje, tak je uplne v pohode. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.