jojo164 Odesláno 28. září 2015 Odesláno 28. září 2015 Ahojte. Potreboval by som poradiť. Od motora mi ide čudný zvuk (piskot alebo šum?) a mení intenzitu podľa otáčok motora. Na voľnobehu ho takmer nepočuť.Neviete čím to môže byť? Citovat
Šiny Odesláno 6. říjen 2015 Odesláno 6. říjen 2015 Mě to dělá taky 1.6 16V.. nijak mě to neobtěžuje tak to neřeším, řemen k alternátoru jsem měnil a dělá to pořád, takže to můžeš vyloučit Citovat
pecino Odesláno 8. říjen 2015 Odesláno 8. říjen 2015 že by kompresor klimy? nebo spojka klimy? Citovat
jojo164 Odesláno 8. říjen 2015 Autor Odesláno 8. říjen 2015 Auto je momentálne v servise. Pravdepodobne to je voľnobežka alternátora. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.