Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zimní přihřívání motoru


Crack

Recommended Posts

Nevíte někdo jak je časovaný to přepínání z předehřevu sání vzduchu(ten plech nad výfukovejma parohama) a do toho normálního co vede do masky?je tam rozdvojka a uvnitř je klapka,je to dělaný na bimetal,nebo jak?napadá mě že ten druhej nasávač co vede z masky umístím na zimu před chladič aby se to rychlejc ohřívalo.je to blbost?jezdím jen krátký trasy:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam u 405 to taky,ze sem vyndal nasavani zepredu ze sahary.A na zimu ho necham v kastliku.A trosku jsme sklonil hubici a nasava to ted jakoby pres chladic.Rychleji se to prohreje.A urcite na ty couracky je mensi spotreba.Ale zkusim taky to,ze dam nasavani spoza vejfukovejch kolen a bude to sat odtamtud.Muj sef mi rikal,ze jeho CITROEN Xantia to ma tak udelany.Ze nasava teplej vzduch od vejfukovejch kolen a pak se to prehodi dopredu od sahary.Je to mnohem rychleji teply a na provozni teplote.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to už bylo na starých škodovkách, přepíná se to teplem, ale nevím kde je to čidlo, asi to bude ten bimetal který postupně přesměruje nasávaný vzduch. Na mojí 405 to je namontované od výroby, tak je zbytečné dělat jiné úpravy. Spíš bych částečně zakryl chladič, aby se rychleji hřál motor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommate

to už bylo na starých škodovkách, přepíná se to teplem, ale nevím kde je to čidlo, asi to bude ten bimetal který postupně přesměruje nasávaný vzduch. Na mojí 405 to je namontované od výroby, tak je zbytečné dělat jiné úpravy. Spíš bych částečně zakryl chladič, aby se rychleji hřál motor..

já to tam taky to přepínání mám,ale nevím jestli se to přepne až po zahřatí na provozní teplotu,nebo dřív:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...