Návštěvník Odesláno 28. červenec 2015 Odesláno 28. červenec 2015 Kde najdu snimac hladiny oleje? Po nastartovani mi elektronicky ukazatel na palubovce ukazuje minimální hladinu oleje, ale klasickým mechanickým (věřím mu určitě víc) naměřím hladinu k maximu. Kde a jak měří hladinu elektronický snímač? Citovat
petan307SW Odesláno 29. červenec 2015 Odesláno 29. červenec 2015 Tady tomu moc never. Casto to ukazuje kraviny. Pokud chces mit jistotu, vzdycky to vem podle merky. Tohle Peugeot moc nevychytal :-( Citovat
ozzy56 Odesláno 29. červenec 2015 Odesláno 29. červenec 2015 čidlo je zašroubované shora zezadu do vany motoru, odděláš konektor a vyšroubuješ Citovat
mirra 66 Odesláno 29. červenec 2015 Odesláno 29. červenec 2015 Zdravím dělají to bublinky vzduchu a vody v trubicce snimace po zahrati oleje obycejne zmizí a snimac zas funguje jak má Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 15. srpen 2015 Odesláno 15. srpen 2015 Pomoze vymena senzora? Mam s tym tiez problem, obycajne som mal na palubovke vzdy stvorceky a teraz tam ma niekedy aj ciarky:( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.