Majky21 Odesláno 13. červenec 2015 Odesláno 13. červenec 2015 Zdravím, prosím o pomoc s Peugeotom 306 break 1.9 diesel bez turba. Pri rozbiehaní či už s plynom alebo bez plynu strašne trhá, občas aj pri preraďovaní z 1 na 2, ale už troška menej. Ešte som si všimol že pri jemnom zošliapnutí spojky napríklad na 2ke alebo na 3jke ako keby o niečo drhlo spojkové lanko. Neviete prosím vás v čom to môže byť? Opotrebovaná spojka alebo spojkové ložisko? Alebo to má súvis s tým lankom? Ďakujem veľmi pekne Citovat
Almanil Odesláno 13. červenec 2015 Odesláno 13. červenec 2015 Poškozené lanko bývá poznat třeba při návratu lanka - zasekává se a rychle se ro zhoršuje. Citovat
ozzy56 Odesláno 14. červenec 2015 Odesláno 14. červenec 2015 nech to projet nějakému opraváři tam u vás, takto od kompu se toto špatně diagnostikuje..., může to být tím lankem jak píšeš, mohou to dělat silentbloky uložení motoru--zvlášť ten pod motorem, prostě chce to člověka, co autům rozumí, aby zjistil, co tomu je, ten vadný díl si pak můžeš vyměnit sám Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.