wojtěch Odesláno 4. červenec 2015 Odesláno 4. červenec 2015 Tatik ztratil šroub nebo to co drží nádobku aditiva, je to 607 2.2HDi 125kW 2010, v SB jsem nádobku našel, ale ten držák a co ho drží už ne... Je tam v podlaze bíly plast a do něj něco má přijít ale to nevím co... nevíte jak to vypadá? nebo jak to tam drží? Citovat
wojtěch Odesláno 7. červenec 2015 Autor Odesláno 7. červenec 2015 Tak v peugeotu rekli, ze tam nic není tak tam nemaji co objednat..... Tak to tam asi drží samo Citovat
mmartinkovic Odesláno 7. červenec 2015 Odesláno 7. červenec 2015 Nejaka samorezka so stahovacou paskou by to spravila. Citovat
wojtěch Odesláno 7. červenec 2015 Autor Odesláno 7. červenec 2015 To už mam připravené ale chtel jsem to origo... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.