1peter Odesláno 27. červen 2015 Odesláno 27. červen 2015 Zdravím vás chlapi potrebujem poradit namontoval som denne svietenie a zapojil podla navodu. Ale stane sa mi ked zapnem stretavacie svetla tak mi nezhasne denne svietene ale iba sa stiahne neviete co by to mohlo byt. Citovat
Edison Odesláno 27. červen 2015 Odesláno 27. červen 2015 Houby. Zkontroluj, jestli Tvá DRL nemaj funkci obrysovek. Tu kdyžtak vyřadit. A mimochodem vypínání DRL se nedělá od potkávacích světel, ale od obrysových světel. Citovat
1peter Odesláno 27. červen 2015 Autor Odesláno 27. červen 2015 Mislis ked to dam na obrisove malo by to ist Citovat
Edison Odesláno 27. červen 2015 Odesláno 27. červen 2015 Jsou to dvě věci... 1. DRL musejí zhasnout s rozsvícením obrysových světel. 2. někerá DRL mají funkci obrysových světel. tzn, že se odpojej původní obrysová světla a jako obrysovky sloužej tyto LED. To ovšem není přípustné. Mělo by na těch LED DRL být nastavení, aby sloužily jen jako DRL, nikoli jako obrysovky. Máš návod? Pošli, nebo dej link... Citovat
1peter Odesláno 27. červen 2015 Autor Odesláno 27. červen 2015 Ahoj tak som to bol prepojit na tie obrisove a funguje to. Rosvietim obrisove a DRL zhasnu dakuje za radu.Uz som chcel kupovat ine este raz Dakujem. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.