tiko Odesláno 26. květen 2015 Odesláno 26. květen 2015 Ahojte asi cca pred 2r. som na mojom aute P407 (RT4) aktualizoval SW na 8.20 a dal slovencinu. Pri vlozeni jazyka som si nevsimol, ze som prepisal anglicky jazyk . Teraz by sa mi zisla angl. pri pouzivani navigacie. Prosim viete mi poradit ako vratim spat angl. a potom ako dat SK, aby mi ostala anglictina na navadzanie? (Slovencina pre navadzanie asi neexituje...alebo?). Dakujem Citovat
baffy Odesláno 26. květen 2015 Odesláno 26. květen 2015 Angličtina ti u RT4 a 5 pri navigovaní zostáva celkom určite ,aj keď si tam nahráš SK jazyk,mám to totiž tak isto a verím ,že aj kopec ostatných..Skrátka to nejde prepísať. Origo tam dostaneš celkom jednoducho ,buď si prehráš soft nanovo ,alebo si zo softu vyselektuješ jazyk ktorý potrebuješ a nahráš si to podobne ako tú SK. Citovat
tiko Odesláno 26. květen 2015 Autor Odesláno 26. květen 2015 oo dakujem, a este poprosim navod ako pre blondiaka , nahrat soft nanovo (aky soft, 8.20?? ). dik Citovat
baffy Odesláno 26. květen 2015 Odesláno 26. květen 2015 Ak chceš 8.20 tak 8.20 ak chceš novší tak 8.30 alebo 8.31 ,to už záleží na tebe Citovat
tiko Odesláno 26. květen 2015 Autor Odesláno 26. květen 2015 aha uz je nieco novsie, no tak musim pohladat a stiahnut Citovat
tiko Odesláno 26. květen 2015 Autor Odesláno 26. květen 2015 a nema prosim niekto link na 8.31, dakujem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.