Auto79 Odesláno 24. květen 2015 Odesláno 24. květen 2015 Dobrý den.Mám problém nastartovat při teplotě mezi 60-90 stupňi celsia. Mohl by mi někdo prosím poradit ? Děkuji. Citovat
straki007 Odesláno 24. květen 2015 Odesláno 24. květen 2015 To sekacky od peugeotu delaji.... To si musis zvyknout Citovat
straki007 Odesláno 24. květen 2015 Odesláno 24. květen 2015 Jsi si pomohl sam kdyz nenapises o jaky motor jde. A jaky problem nastartovat??? Motor toci a nechytne? Motor ani netoci?? Motor toci pomalu??? Citovat
Auto79 Odesláno 24. květen 2015 Autor Odesláno 24. květen 2015 Motor je 2.0HDI Točí ale nechytne.Pouze když je teplota pod 60 stupňů. Citovat
straki007 Odesláno 24. květen 2015 Odesláno 24. květen 2015 Ajaa. A 79 kW??? 92 kW 100 kW Rok??? To chlupatou deku vyskubu rychleji. Citovat
straki007 Odesláno 24. květen 2015 Odesláno 24. květen 2015 Nejlepe to je dat na diag. Pripadne zkusit vymenit DRV ventil(nejspis nebude chyba v tom) Potom zmerit podavaci tlak. Merit tlak v railu. Nakonec repas vstriku resp kontrola. Citovat
straki007 Odesláno 25. květen 2015 Odesláno 25. květen 2015 (upraveno) Proto jsem mu ho dal na prvni misto Ale stejne si myslim ze uz se nikdo nedozvi jak to dopadlo protoze si prisel jenom pro radu. Upraveno 25. květen 2015 uživatelem straki007 Citovat
otvírák Odesláno 26. květen 2015 Odesláno 26. květen 2015 co to drvečko může dělat za problémy?myslim celkově,díky Citovat
Auto79 Odesláno 26. květen 2015 Autor Odesláno 26. květen 2015 Díky za rady.Až se vrátim tak to zkusim. Citovat
Lukas.407 Odesláno 27. květen 2015 Odesláno 27. květen 2015 Hlavne napis vysledek cim to bylo a tak... Aby to priste mohlo nekomu pomoci Citovat
Auto79 Odesláno 27. květen 2015 Autor Odesláno 27. květen 2015 Výsledek napíšu, ale jelikož pracuji jako řidič kamionu a jsem docela dlouho pryč tak to bude chvíli trvat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.