Po včerejší průtrži mračen mi dneska začala ze stropního zrcátka kapat voda. Šáhnul jsem na strop nad ním a byl nasáklý vodou, v rozsahu jak jsem na obrázku vyznačil červeně (čili celý předek stropu po celé šířce auta). Je pravděpodobné, aby tam zateklo kolem předního okna (že by se nějak rozlepilo?), nebo kolem antény? Ani na jednom není na pohledu zvenku vidět žádná vada nebo netěsnost, když jsem ale sundal stropní světýlko a kouknul do antény, je trochu zoxidovaná. Zase se mi ale nezdá, že by to takhle promočilo celou šířku stropu. Auto nemá šíbr nebo střešní okno. Setkal se s tím někdo?