Prohledat stránky
Showing results for tags 'elektromobil nabíjení elektřina elektroauto'.
Nalezeno 2 výsledky
-
Dámy a pánové, nemá cenu rozkopírovávat akce pořád dokola do několika různých fór, asi bude stačit aktuální odkaz, kde najdete co nejbližšího se chystá. Na 1 místě a s podrobnostmi. Titulní stránka ukazuje 2 nejbližší akce. Detailní stránka přehled všech nahoře aktuální akce, dole proběhlé. V archivu minulé roky. Rád Vás na nich uvidím, Peugeoty Ion mívají hojné zastoupení. Edit 07/2021 Termíny elektrosrazů obecně - Google kalendář Akce elektromobility Pokud používáte Google calendar, tak si dejte sledování Kalendáře Akce elektromobility. Tam je dávají odpovědní lidi z Asociace elektromobilového průmyslu https://www.asep.cz/ i Asociace pro elektromobilitu http://www.elektromobily-os.cz/. Jednak Vám žádná akce neuteče, druhák pokud chcete sami cokoli zorganizovat, tak víte kdy jsou volné termíny a je samozřejmě možné se s Asociacemi spojit a požádat o podporu (metodika, sdílení, zapůjčení vybavení atp.).
-
ÚSPORNÁ DOMÁCNOST A EKOAUTO 2018 OSTRAVA-ČERNÁ LOUKA 8-10.3.2018 10-18 H. Dámy a pánové, budeme s Milanem Rajchlem moc rádi, když nás dva na výstavě EkoAuto http://cerna-louka.cz/cs/ekoauto-2018, která je součástí Úsporné domácnosti na Černé louce, poctíte svou návštěvou. A povozíte krátce i návštěvníky výstavy ve svých elektromobilech. Je úplně jedno, jak Vám to bude vycházet časově a čím dojedete. Otevřeno je ve čtvrtek 12-18, pátek 10-18 a sobota 10-18 hodin. Předpokládáme, protože třetí částí výstavy je Střechy+stavba, že se po zkušenostech z minulých ročníků naplní předpoklad 10.000 návštěvníků. A to ve dvojko fakt nedáme. Ideální by bylo dojet odpoledne mezi 16-18 hodinou, to se očekává největší zájem. V sobotu pak kdykoli v průběhu dne. Milan zkouší sehnat i nějaké občerstvení pro vozící. Můžeme si z akce udělat takový minisraz. Ať už po odpoledních nebo v sobotu po celý den. Elektromobilisté mohou vzít sebou rodiny, projít si výstavu na Černé louce (Milan by měl mít volňásky), Miniuni, Sklep strašidel, SlezskoostravskÝ hrad, Masarykovo náměstí. Vjezd k budově pavilonu A, stání a pomalé nabíjení po dobu prohlídky bude k dispozici. Pokud můžete dojet, hlaste se prosím na můj 603497106 nebo Milanův mobil 722 931 372. Budeme oba u venkovních stánků ASEP, který by je měl mít letos už se vším všudy, včetně potisku. Zde budou parkovat naše i Vaše elektromobily, bude tu i nabíjení ze zásuvek. Kabeláž máme. V případě potřeby má Milan i čip ČEZ a je možno zajet si nabít na rychlonabíječku. Pro vozící má Milan vjezdové karty, aby nemuseli na závoře výstaviště platit. Odsud budeme vozit i zájemce a populari zovat el ektromobilitu. Uvnitř pavilonu A pak je v patře výstava unikátních elektromobilů, viz odkaz. Elektromobilitě třikrát nazdar, těší se Radovan a Milan