Zvu vás na Trucktrial do Milovic,zahájení sezóny 2015.Chystám se vzít Šimona a užijeme si Trucktrial.Kdo chce můžete se přidat.
Další info zjistím a doplním.
Sraz bude u Tesca v Milovicích(čas upřesním) a pak se přesuneme do areálu Tankodromu.
Pro mě je nejlepší sobota.Sraz v 9:00 u Tesca v Milovicích
Účastníci:
Gabriel 307+Šimon
http://www.trucktrial.cz/
ochutnávka z roku 2012
http://gabriel307.rajce.idnes.cz/Truck_trial_Milovice_2012
EDIT : konečně se objevilo na netu nějaké info - přidávám leták v PDF
TTMilovice2015.pdf