Asi mesiac spat zacalo manzelke vypisovat , ze ma vadnu baterku v kluci(307sw 2005) . Kupil som novu , a dialkove fungovalo sporadicky kazde 3-4 stlacenie.Baterku uz nevypisovalo. Skusil som i znovu naucenie - nepomohlo . Pomohla opatovnma vymena dalsej novej baterky.