Přejít na obsah

janou

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 042
  • Registrace

Vše od uživatele janou

  1. Alebo zicherky.
  2. Ide niekto z Pn alebo okolia ? Mam sa stretnut s Martinom cca 12.50 na Fueli v Pn , ze by sa k nam este niekto pridal.
  3. janou

    Diagnostika Lexia

    Zisti si verziu programu v interface programom: \"PSA Interface Checker\" pp24.99 do verzie hw 4.2.4 ide bez problemov,DB do verzie5.29 s hw 4.2.8 vraj tiez, 6.1 neviem - udajne po update ma verziu hw 4.2.9 a ta nemusi fungovat s PP:myslim
  4. janou

    Diagnostika Lexia

    ak nainstaloval verziu diagbox vyssiu ako 5.29 prehralo mu sw v kabli a potom nevie pripojit auta(plati pre klony).
  5. janou

    Diagnostika Lexia

    aku verziu sw pouzivas?
  6. janou

    Asi odislo BSI

    Ja som mal vadny motorcek v zamku sofera, skontroluj poistky
  7. janou

    Diagnostika Lexia

    Vsetky su z CN. Znamy koli reklamacii kupil v internet shope z ciech - sice drahsie , ale s moznostou vymeny v pripade nefunkcnosti (funguje bez chyb HW 4.2.8). Osobne si myslim ze to je jedno. Pokial neveris predajcovi , skus osobne s predvedenim.
  8. janou

    Diagnostika Lexia

    Z tvojho linku ktory kolvek okrem prvej ponuky. Vecsinou v baleni je aj SW k danej verzii HW.
  9. janou

    Zvaranie plastov

  10. Kontrolka diagnostiky zhasne (po 6-7 startoch) ,pokial je tam len prechodna zavada.
  11. Hlasim zatial 1
  12. janou

    sklapanie spetakov - opravene

    Na Mira dam aj ja [upravil dne 31.1.2012 18:15 od janou]
  13. janou

    sklapanie spetakov - opravene

    Mne sa pacila za, mna ano. (hlavne cenovo), ked ho este trochu nalomis
  14. janou

    sklapanie spetakov - opravene

    Skus si stiahnut komplet vybavu podla vinka , ci to ovladanie je elektricke. Mozno poistka , pripadne odpojene motorceky.Podla toho co vsetko bolo v aute (vybava) tam zrkadla v elektrike su. Aj ho beries?
  15. janou

    Diagnostika Lexia

    Motor DCM 3.4 rozpozna automaticky az od verzie 24.77 . Fap by mal bit v niektorych meranych hodnotach v rj. motora. aspon na mojom to tam mam , nie je zvlast .
  16. janou

    PF 2012

    Prajem krásne prežitie sviatov .
    • 71
  17. janou

    Comeback k Pezotakom

    Nech dobre sluzi , za mna:super
    • 59
  18. janou

    centrál

    Asi mesiac spat zacalo manzelke vypisovat , ze ma vadnu baterku v kluci(307sw 2005) . Kupil som novu , a dialkove fungovalo sporadicky kazde 3-4 stlacenie.Baterku uz nevypisovalo. Skusil som i znovu naucenie - nepomohlo . Pomohla opatovnma vymena dalsej novej baterky.
  19. janou

    žhaviče

    Daval som ich vymenit v servise cena komplet 151€. Nemal som na to cas ani chut som nachladnuty uz 3ti tyzden.Davali dole i egr.(aspon mi to povedali)cca 3 h som pozeral filmy .
  20. janou

    servisní zóny

    Na 406 benzin co sme skusali , tak to zmazalo ale uz nemalo kam zapisat. Chyba bola vymazana , nic viac.
    • 6
  21. Judes :za malo
  22. Na rt4 len cez mirascript:myslim
  23. Ja uz som doma . Dakujem organizatorom , bolo super
  24. janou

    zraz Senica

    ja ano
    • 32
  25. Ja robim 5000 -7000 km mesacne
    • 37
×
×
  • Vytvořit...