Dnes som zistil ze mi nejde klima . Po napichnuti dia hlasi vsetko ok. Pri teste sa mi neda ovladat sez dia nic - ziadna komunikacia s motorcekmi .Mam otazky:
1. Nevie niekto ci je tato funkcia aktivna len s plnou klimou , alebo aj s prazdnou?
2. Vie niekto , kde sa nachadza pc klimy?
Je dost mozne ze je prerazeny chladic, minuly rok som ju daval plnit isla do poslednych teplych dni. Minuly rok som aj nameral niekde tlak na klime , dnes nie.Ovladanie teploty a ventilatoru na palubke funguje , a aj sa v merani parametrov menia hodnoty nastaveni motorcekov zmiesavani , len cez dia nie.
Ma niekto s tymto skusenost? Dakujem