Přejít na obsah

janou

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 042
  • Registrace

Vše od uživatele janou

  1. janou

    diagbox

    Rozdiel medzi Diagbox a pp2000 , lexiou je ten ze diagbox sa da spustit aj bez interface . Ked chces pripojit auto potom pise nejaku hlasku. Mas nainstalovany ovladac k interface?
    • 73
  2. janou

    spotřeba / rozměr pneu

    To : Marcel00 - s P.S. plne suhlasim. No pytal sa tak som odpovedal . Podla mojej skusenosti a s rovnakym zaobchadzanim 508 ma nizsiu spotrebu proti 407 , tam mi vychadza 6,4 na 17\".
  3. janou

    spotřeba / rozměr pneu

    asi po 30-35% priemerna spotreba za cca 4500km
  4. janou

    spotřeba / rozměr pneu

    18\"2,0Hdi 103kw 5,7l
  5. janou

    508 - skúsenosti.

    Ja menim (407- 2,0 hdi) po 15 000 km. Cena 55€ za olej ecs a filter cca kazde 2-3 mesiace je myslim zanedbatelna vzhladom na najazd km.
  6. janou

    Zatecene pri tryske

    Mne pri kontrole vstrekovacov a presaku oleja povedla vstrekovaca menili udajne 3 ks tesneni na jednom vstrekovaci.
    • 6
  7. Mal si tam trvalu zavadu ,alebo prechodnu?
  8. janou

    WIP Nav Plus

    Tym zmenam moc neverim . Radio robia taliani myslim.
  9. janou

    WIP Nav Plus

    Ok , dakujem tiez som nieco nasiel,
  10. janou

    WIP Nav Plus

    Ja mam 2.06 a obcas nenastartuje na 1x. Udajne riesia rychlost startu a rychlost zobrazenia prekazky .Mozes poslat link na tie lacnejsie?
  11. janou

    WIP Nav Plus

    Aku mate verziu v navi systeme? Robil niekto update?Preco to nie je v standarde: dotykovy lcd 508
  12. janou

    Repas vstřiky-vysoké korekce

    Dostal som informaciu od znameho , ze udajne peugeot servis ma moznost vymennym sposobom za cca 200€ vymienat vstrekovace Delphi priamo od vyrobcu(repasovane ci nove neviem).Blizsie informacie nemam , mozno niekto fundovanejsi vie dat info.
  13. janou

    508 - skúsenosti.

    Tiez gratulujem , nech k spokojnosti sluzi
  14. janou

    Ťažné zariadenie na 407SW

    Nie , davali mi galiu. Mal som dohodnutu zlavu pri kupe auta ,kde podmienkou bolo namontovane tazne.Vtedy to bolo pre peug lacnejsie namontovat galiu.
    • 52
  15. janou

    Ťažné zariadenie na 407SW

    Ja len medzi riadkami...
    • 52
  16. janou

    Ťažné zariadenie na 407SW

    Ja som potreboval pri zapise do TP zapis o montazi a osvedcenie(nejaky certifikat o skoleni) o montazi robili mi to v Peugeote na Ivanskej v Ba.Koli tomu som letel dva krat Ba - Pn. [upravil dne 28.3.2012 17:39 od janou] [upravil dne 28.3.2012 17:40 od janou]
    • 52
  17. janou

    508 - skúsenosti.

    Hlasim tiez prirastok do rodinky 508SW Allure 103kw 8.2011 11000km
  18. janou

    Klima

    Poistky som prepiskal vsetky su ok. Aspon sa na meraku tak javili.
    • 57
  19. janou

    Klima

    Nez som stihol reagovat na prvu odpoved uz som mal dalsiu odpoved . Dakujem
    • 57
  20. janou

    Klima

    Vdaka za rychlu odpoved . Aj tak ma zaujima ci ma nizky (ziadny ) tlak v systeme funkciu na zablokovanie moznosti testu motorcekov. [upravil dne 21.3.2012 21:25 od janou]
    • 57
  21. janou

    Klima

    Dnes som zistil ze mi nejde klima . Po napichnuti dia hlasi vsetko ok. Pri teste sa mi neda ovladat sez dia nic - ziadna komunikacia s motorcekmi .Mam otazky: 1. Nevie niekto ci je tato funkcia aktivna len s plnou klimou , alebo aj s prazdnou? 2. Vie niekto , kde sa nachadza pc klimy? Je dost mozne ze je prerazeny chladic, minuly rok som ju daval plnit isla do poslednych teplych dni. Minuly rok som aj nameral niekde tlak na klime , dnes nie.Ovladanie teploty a ventilatoru na palubke funguje , a aj sa v merani parametrov menia hodnoty nastaveni motorcekov zmiesavani , len cez dia nie. Ma niekto s tymto skusenost? Dakujem
    • 57
  22. janou

    Auto na ND bude opäť Peugeot

    Diagnostiku si mal original , alebo klon (CN) . Konom 406 moc nechutia .
    • 7
  23. janou

    kde dáme putovný zraz?

  24. Tiez som uz doma . Bolo super .
  25. Fuel - Je benzinka hned na pravej strane z dialnice za tabulou Piestan
×
×
  • Vytvořit...