Přejít na obsah

janou

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 042
  • Registrace

Vše od uživatele janou

  1. janou

    Peugeot Schematique 12/2007

    Mam vsetky. Po instalacii na NB kde mam diag hlasi nejaku chybu. Na ďalšom pc už pýta po instalacii dam kod . (asi ok )
    • 46
  2. janou

    Špinavý strop

    Dáva sa to dole hodne špatne . Musel so odmontovať komplet hadice od turba i s tou plastovou spojkou uchytenou na chladiči.
    • 9
  3. Od turba ide plastová hadica cca20 cm ,potom vaha afilter vzduchu . Nechytať nič vo vnútri ,len prestreknúť sprejom (Používam sprey na čistenie brzd , prestreknúť demontované).Nechať uschnúť a namontovať.
    • 10
  4. Než som kúpil moju skúšal som jednu 407 od známeho .Na počudovanie bola lenivšia alo moja 406 sw ktorá mala cca 250 000.(obe D a 80kw).Prestrekol som mu váhu čističom na brzdy ,bolo cítiť rozdiel.
    • 10
  5. janou

    hdi Zacne tahat az prio 3000ot

    Ja mám možnosť doma porovnávať 1.6hdi na 307 a 1.6 na 407.307 ide super od 1800 ,407 ide až od 2400. Diagnostika mi ukazuje nižší tlak ako má požadovaný pri tých nižších otáčkach. Nemal som čas experimentovať ale myslím ,že to bude ovládaním turba.Turbo som menil a je to to isté.
    • 26
  6. Stým poplatkom za vstup súhlasím aj ja .Treba sa na to popýtať.Inak na lodenici je dost miesta na parkovaniemimo arealu. (len ten vstup)
  7. janou

    Aky by ste mi doporučili olej?

    lacne som nakupil :http://olejposta.sk/
    • 43
  8. janou

    407 mně donutila odejit od značky

    407 som kúpil pre jazdné vlastnosti , dobre sedí na ceste.
    • 52
  9. janou

    407 mně donutila odejit od značky

    Starý model C5 má väčší kufor ako nový!
    • 52
  10. janou

    vadné turbo

    Na tom mojom ano.Ked vyjde čas napišem aj to ostatne čo na ňom je, musim pozrieť kde je.
  11. janou

    Nový člen

    Skor by som si prial generator.
  12. janou

    Nový člen

    Nie som si istý ale id si generuje samotný pc?
  13. janou

    Peugeot planet 2000

    Ale ano.
  14. janou

    Nový člen

    Stiahol som to chýba key
  15. janou

    vadné turbo

    Inak bez turba to pojde ako 120 skoda
  16. janou

    vadné turbo

    K14 darujem za flašu (treba vyčistiť stojí mi v šope cca 6 rokov) . Vymienal som na 406 hdi od spodu cca 2 hod roboty.306,405 neviem
  17. janou

    Peugeot planet 2000

    Ďakujem.
  18. janou

    Fault antipolution

    Kolegini to hlasilo tiež na 1.1 .Jazdila len po meste ,odporučili jej občas auto prehnať po dialnici (prefuknuť výfuk )?
  19. Vzduchový a peľový 60 000 ,olejový 20 000 ,doliatie aditiva 60 000alebo výmena brzdovej kvapaliny nemám pri sebe manual ,rozvody 240 000,fap 140 000, to posledné neviem (výmena výfuku?) platí to podľa km ktore najazdiš na dlhé trate. [upravil dne 15.2.2009 janou]
  20. No ja ju mám cez rok. a bývam v krakovanoch . Mám ja diagnostiku.
  21. Nemyslel som ,že nie je doporučený.Že ja by som ho nedaval.
  22. Do 1,6 hdi by som nedaval 10W40.
  23. Zastav sa v Krakovanoch v sukromnom servise p.Rajčák hned oproti kostolu . Je šikovný mne robil rozvody na 407 . Bývam v krakovanoch poznám ho nie je drahý .
  24. janou

    Diagnostika Peugeot

    Dnes som sa pozeral na instalačku , no ja tam ten subor nemám , ani návod:myslim. Nebolo by možné poslať mi ich .Dakujem
  25. janou

    Diagnostika Peugeot

    Ja to mam v kovovom kufriku. Pýtam sa kôli tej instalacii na peugeota či je k tomu treba nejaký kluč .
×
×
  • Vytvořit...