Přejít na obsah

janou

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 042
  • Registrace

Vše od uživatele janou

  1. janou

    Kde zakoupit rele ventilace?

    Malo by . Treba len skontrolovať podľa tej schemy z tvojho obrazku aby boli kontakty cievky a kontakty spinacie samostatne . Niektore rele maju jeden kontakt cievky spojený s kontaktom spinača( malo pravdepodobné ,ale už som sa s tým stretol).
    • 17
  2. janou

    Kde zakoupit rele ventilace?

    Toto som našiel doma.
    • 17
  3. janou

    Kde zakoupit rele ventilace?

    Ok len na tom škodovackom su ine čísla , rozmiestnenie kontaktov pasuje je to normované.
    • 17
  4. janou

    Kde zakoupit rele ventilace?

    Ešte možno nebude 12V/25A ale skôr 12V/30A .30A znamená vyššie prudove zaťaženie kontaktov relatka.Je to zameniteľné.
    • 17
  5. janou

    Kde zakoupit rele ventilace?

    Našiel som ich . Z boku kde si opisoval čislo je aj obrazok vnutorneho prepojenienia. Bude pasovať i škodovacke.
    • 17
  6. janou

    Kde zakoupit rele ventilace?

    Pokiaľ tam nebude elektronika malo by pasovať obyčajne relatko zo škodovky . len je treba pozrieť na novom aby neboli prepojené niektoré kontakty.
    • 17
  7. janou

    Kde zakoupit rele ventilace?

    Otvor ho a pozri či je v ňom nejala elektronika.
    • 17
  8. janou

    Chci koupit 407 - doporučíte?

    2005 som pred dvomi rokmi kupil ako 2,5r za 410 000sk(pri kurze eura 38sk). O rok som prišiel konverziou na Euro o 100 000 , po ďalšom roku o ďlších 100 000 . Vzhľadom na opravy ( remenica ,rozvody ,vodná pumpa , pretesnenie a kontrola vstrekov nova TK) nie je cena adekvatna stavu a ročníku 2005.(Predpokladám že je na ňom vyradený i FAP , od kúpy ukazuje diagnostika 3l aditiva - dovoz FR). Neviem ktoré auto zodpovedá viac konfortu ako cene , no 407 má svoje . Mne to auto vyhovuje možno preto mám doma novú 407
  9. janou

    Chci koupit 407 - doporučíte?

    Stačí.
  10. janou

    Chci koupit 407 - doporučíte?

    Momentálne mám doma dve.Staršiu som chcel predať , alebo vymeniť za 207( pre dceru), no su drahšie a doplacať sa mi nechce(keď porovnám r.v. vybavu, km a určite nejaké opravy ).
  11. janou

    žhaviče

    Hádam to pomôže :
  12. janou

    nehreje kúrenie

    Nerozoberal som nič od spodu palubovky som našiel motorčeky , povolil som ich a pootočil klapkami . Vrátil som motorčeky späť.Podmienlkou bolo že som mal motorčeky plne funkčné a skladal som ich do kopy s mototčekmi v koncových polohách. Mala rada daj klimu na min povol motorček pridaj klimu ,či sa daný motorček pootáča ,skus pootočiť klapku .Vrať klimu na min ,klapku tiež ,priskrutkuj a vyskušaj. Tento postup som použil na 307 , zatial to funguje (možno by bolo dobre namazať klapku pokiaľ je motorček demontovaný). Daj vediet ako si pochodil.
    • 36
  13. janou

    nehreje kúrenie

    Na 307 mi stačilo povoliť motorčeky a pohnúť klapkami . Zatiaľ to funguje.
    • 36
  14. janou

    Problém so štartovaním

    Kolko maš km? Občas stačí malý repas štarteru(uhliky, premazanie , vymena ložisk , stiahnutie kotvy.
    • 32
  15. janou

    nehreje kúrenie

    novy model:
    • 36
  16. janou

    nehreje kúrenie

    Možno pomôže:
    • 36
  17. janou

    Je to normalne?

    Info od peugeotu - objednávky na nd do piatka , dodavka je centralna do týždňa pokiaľ je skladom v Ba . (pokiaľ nie je dobrý známy na dovoz z Ba, alebo niekto kto chodí do Wiedne- objednávka je v showrome na druhý deň)
    • 25
  18. janou

    Schema imobilizeru 406

    Asi som to trochu zle napisal . Z vlastnej skusenosti : daval som čipovať 2,0 hdi , no nechcel som poškodiť Rj motora . Kupil som druhú a tu dal načipovať komplet i s nahraním pôvodných klučov v imobilizeri - plne funkčná. Pri testovaní mi ponúkol na odskúšanie ďalšiu načipovanú na vyšší výkon ale s vyblokovaným imobilizerom - fugovala ,len svietil kľúčik imobilizeru. Original RJ mi zostala doma. Funkčnosť imobilizeru som skušal odpojením cievky - nedalo sa naštartovať. Neviem či prepisoval niečo iné vRJ ale funkčné boli kedykoľvek na výmenu. Na diagnnostike som s autom nebol .Preto si myslím ,že RJ i s originálnymi kľúčmi by mala fungovať. Podmienkou je aby sa dalo otočiť kľúčikom ( pôvodný) a aby sa dal načítať kod imobilizera - musí cievka snímača čítať kľúčik k novej RJ . To by znamenalo vybrať cievku bokom ,vložiť do stredu kľúčik k novej RJ . Podotýkam Rj s tromi konektormi model 2002 . Toľko moja vlastná skúsenosť a preto som písal že by to mohlo fungovať.
    • 21
  19. janou

    Schema imobilizeru 406

    Pri tej skuske by si mal mat zvlast kluč i s cievkou od druhej rj a štartovať s originalnym klučom.Osobne si myslím že na vrakači sa da zohnať rj ,kluče... . No najskôr to vyskúšať.
    • 21
  20. janou

    Schema imobilizeru 406

    kedysi davno mi bolo povedane cca 2000 sk - bez zaruky.
    • 21
  21. janou

    Schema imobilizeru 406

    Skus nakontaktovat bývaleho majitela,či ju nema . Kartička sa da objednať , no nejaký čas to trva . Bez nej sa nedaju nahrať nove kluče... ,pripadne naprogramovat nove kody imobilizeru. Na modeli 2,0hdi 80kw rv2000 čo som mal bol imo v rj motora. Možno je jednoduchšie požičať RJ i s klučom a vyskúšať.
    • 21
  22. janou

    Schema imobilizeru 406

    kodovu kartičku máš?
    • 21
  23. janou

    Schema imobilizeru 406

    Spravaju sa tak oba klúče?
    • 21
  24. janou

    Schema imobilizeru 406

    Obisť sa to dá , treba sa popýtať ludí čo robia čipovanie RJ. Osobne , najskôr by som pozrel kontakty na cievke okolo štartovacej skrinky.(aspon si myslím že tam je)
    • 21
  25. janou

    dobry diagnostik na Slovensku

    Čo potrebuješ namerať (zistiť)?
    • 11
×
×
  • Vytvořit...