2005 som pred dvomi rokmi kupil ako 2,5r za 410 000sk(pri kurze eura 38sk). O rok som prišiel konverziou na Euro o 100 000 , po ďalšom roku o ďlších 100 000 . Vzhľadom na opravy ( remenica ,rozvody ,vodná pumpa , pretesnenie a kontrola vstrekov nova TK) nie je cena adekvatna stavu a ročníku 2005.(Predpokladám že je na ňom vyradený i FAP , od kúpy ukazuje diagnostika 3l aditiva - dovoz FR).
Neviem ktoré auto zodpovedá viac konfortu ako cene , no 407 má svoje . Mne to auto vyhovuje možno preto mám doma novú 407