Přejít na obsah

janou

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 042
  • Registrace

Vše od uživatele janou

  1. Kedysi som vzmieňal tie kĺby na bx a 405 vtedy cca 5rokov stáli cca 2000Sk ks .iekde pri Hliníku nad Hronom ich aj repasujú. bolo by treba pozrieť či neni vadná manžeta ,či je tam vazelina ,prípadne ho rozobrať a pozrieť či nie je vybehaná drážka na tom kĺbe.Vtedy to preskakuje cez ňu a vydáva taký luskavý zvuk.
    • 52
  2. janou

    Informácia o 407

    Inak si myslím ,že to majú dobre evidované vzhľadom na záruky a zvolávačky.Aspoň F. Už u nás to do systému myslím nezaznamenajú po záruke.
    • 11
  3. janou

    Informácia o 407

    Iné záznamy nie je možné vyčítať? Pýtam sa že mám vadné dva vstrekovače , a zdá sa mi že bol demontovaný fap. Nemám ho možnosť skontrolovať ,denne jazdím na aute.Ale aj tak pekne ďakujem za info.
    • 11
  4. janou

    Informácia o 407

    A hm .... zbbúdam ,za všetky odpovede - ĎAKUJEM
    • 11
  5. janou

    Informácia o 407

    Skúšal som to v ... ,no nepochodil som. Viem že mam cez 100000 ,viac nič.Preto skúšam tu či niekto nemá takú možnosť zistiť mi to ako vsekcii modelov 307.Ďakujem.
    • 11
  6. janou

    EGR VENTIL POMOC

    Mal som 406 2.0hdi 80kw 2000 -250000km žiadny problem,406sw 20hdi 80kw -240000km žiadny problem ,407 1.6 hdi 80kw 2005 -140000km a hneď dva vstrekovače (Bosch)???
    • 6
  7. janou

    Informácia o 407

    Chcel som vedieť návštevy v servise ,práce v servise ,km a tie tzv platené info .ďakujem
    • 11
  8. Chcel by som poprosiť o informácie o mojom aute - 407 sw. Info zo serviceboxu mám.Chcel by som vedieť viac ohľadom servisu ... Tu je moje vin VF36E9HZC21325594.Ďakujem
    • 11
  9. Chcel by som poprosiť o informácie o mojom aute - 407 sw. Vzhladom na to že nám dva vadné vstrekovače chcel by som vediet niečo o pravej histórii auta. Tu je moje vin VF36E9HZC21325594.Ďakujem
  10. janou

    pozná niekto dobrý servis

    Kedysi som bol v N.m n.v nastaviť trysky na 405 -ee. V piešťanoch je na benzinke FUEL Bosch servis čerpadiel , poznám mechanika je šikovný. Cenu Ti povedia keď to rozoberú. Musíš mať bosch,nie lukas
  11. janou

    Problem s klimou

    Vedľa chladiča na pravo je skrytý predradný odpor na ventilátor ,nie je zlý? Na mojej 406 2000 new sa točil ventilátor stále keď bola zapnutá klíma. Klíma mi tiež blbla keď bol vadný ten odpor
  12. janou

    už nikdy Peugeot!!!!!!!!!!!

    Nie je žiarovka ako žiarovka. Ja som na 406 menil 5ks za dva týždne - nekvalitná žiarovka. Ale čo robiť keď som ich 5 kúpil? Kamarát mal vadný alternátor ,trvale mu dobíjal 15,5V ?
  13. janou

    EGR VENTIL POMOC

    Dnes som bol na diagnostike vstrekov . Zo 4ks mám 2ks vadné.(sú neopraviťelné - tie moje ) Nemali ich skladom budú až za týždeň. Test a kontrola cca 9 000,00 Sk ,nové bosch vstrekovače 1ks 14 000,00sk. Tak mi aspoň vyčistili tie vadné dýzy a poskladali spåť. Už to nedymí tak veľa a aj spotreba sa ydá že je nižšia .Od tej kontroly som spravil cca100km
    • 6
  14. janou

    Klimatizace - opet

    Na mojej bývalej 406 ,pokiaľ sa netočil ventilátor na chladenie klímy tak nechladila . Bolo hrdzavé rele ,ktoré je v takej šedej krytke za ľavým svetlom. Býva zhoretý aj predradny odpor na nízke otáčky ventilátora,ale to vedia zistiť na diagu.(je vpredu v pravo vedľa chladiča)
    • 6
  15. Nie je na ľavo od volantu pod plastovou krytkou oko je ovládanie sklonu svetiel? Tá krytka má 6*2 cm?
  16. janou

    EGR VENTIL POMOC

    407 1.6 hdi Mám ten istý problém , menil som turbo. Výkon išiel hore ,ale dymí stále .Na diagnostike v peugeote nevedeli povedať. Všimol som si pri teste ,že plniaci tlak na 3 vstekovači je rozdielny oproti ostatným.Som objednaný na motorovú autodiagnostiku . (predpokladám že je vadný jeden vstrekovač,aj spotreba je vyššia ako ukazuje počítač cca1liter).Viac budem vedieť v piatok po diagnostike.
    • 6
  17. janou

    prosim o rady pri klimatizacii

    1.Z boku na chladiči by malo biť čidlo a pri ňom mi našli netesnosť. 2.Spoj medzi trubkami . (taká malá príruba) 3.zalomená niektorá trubka (z predu pred chladičmi) ? po mojej malej nehode mi to mechanik natlačil kompresorom cez ventil vzduchom na 1 atm, a striekal všade tú mydlovú vodu . Podarilo sa mu to.
    • 16
  18. janou

    Pyropasy-help please

    Keď som vymieňal airbagy bolo jedno ako ich zapojim , tie pyro by mali biť tiež. V podstate by to mala biť len rozbuška.
    • 28
  19. janou

    prosim o rady pri klimatizacii

    na 406 mi netočilo ventilátor , bolo zhrdzavené rele ,vtedy mi nespuštalo klimu.
    • 16
  20. 1.6 HDI Viete mi povedať aké funkcie majú snímače za turbom na plastovej trubici kde je snímač tlaku a snímač teploty?Dá sa odpojiť erg ventil aj na tomto motore bez ujmy na motore? Vymenil som turbo , ale auto stále nejde akosi dobre.Pri nizkych otáčkach .pri rozbehu dosť zadymí.Pred vymenou na diagnostike mi bolo povedaneé že je tam vysoký tlak a preto dymí.Koľko stojí snímač tlaku?A koľko váha vzduchu? Ďakujem.
    • 10
  21. janou

    Klimatizace na 407

    Ja som mal 2 ročný uplne čierny. Nahrda stala 800 .vraj ho treba vymienať po 100 000
    • 52
  22. janou

    Pyropasy-help please

    skus Veselé pri Piešťanoch elektro servis Glasnák.Mne opravili na 406.
    • 28
  23. janou

    Klimatizace na 407

    Mne tiež nechladila klíma ,bol nepriechodzí peľový filter
    • 52
  24. Ďakujem ,o tomto som písal
  25. Pokiaľ by nebolo v aute žiadne rádio ,nieje možnosť čítať a meniť udaje na display. (tlačítka : audio ,trip , klima ,menu ,šipky , ok) .Potreboval by som interface ktorý mi priradí tieto funkcie na originalne zabudovanú páčku, či inú klávesnicu, prípadne niečoiné.
×
×
  • Vytvořit...