Pokiaľ by nebolo v aute žiadne rádio ,nieje možnosť čítať a meniť udaje na display. (tlačítka : audio ,trip , klima ,menu ,šipky , ok) .Potreboval by som interface ktorý mi priradí tieto funkcie na originalne zabudovanú páčku, či inú klávesnicu, prípadne niečoiné.