Přejít na obsah

janou

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 042
  • Registrace

Vše od uživatele janou

  1. janou

    Radio RT3 ,RT4

    Pekny navod . Dakujem. Az to vsetko vyjde ozvem sa.
    • 29
  2. janou

    Radio RT3 ,RT4

    Fuuuu ,tak toho je dost dufam ze to nezabudnem vymontovat.
    • 29
  3. Zdravim . Mam moznost vymontovat si radio s navigaciou (RT3 alebo RT4). Otazka je : co vsetko vymontovat z auta aby to nechybalo pri dodatocnej montazi. Pripadne kde sa jednotlive sucasti nachadzaju a kadial vedu kabelaze. Dakujem
    • 29
  4. janou

    zadní okno / dveře 407 sw

    Spinac okna v peugeote kostuje 50 €
  5. Asi tam nie su origo brzdy.
  6. janou

    Nefunkční parkovací asistent.

    Senzory z 607 na rj 407 nefunkcne.
    • 69
  7. janou

    Nefunkční parkovací asistent.

    • 69
  8. janou

    Nefunkční parkovací asistent.

    To ze je to inak mi nevadi - ide o to skusit ci to s timito pojde. ostatne doriesim potom.
    • 69
  9. janou

    Nefunkční parkovací asistent.

    Super dakujem zajtra vyskusam . Novy ma aj predne podla vsetkeho v jednom. ale nebral som rj z 607 a na nej nebolo viac ako dva konektory.
    • 69
  10. janou

    Nefunkční parkovací asistent.

    drziaky som zobral s listami
    • 69
  11. janou

    Nefunkční parkovací asistent.

    Dakujem , nemohol by si preposlat i tu na 607, aj starsi aj novsi , len pre porovnanie . Inak podobne je kabelaz zapojena , len neviem ci sedia konektory. Preto to potrebujem porovnat .
    • 69
  12. janou

    Nefunkční parkovací asistent.

    Na snimacoch su cisla :9639945580 alebo 602.356. v servisboxe som ich ale nejak nenasiel:myslim . na nete je to ako na C5 .
    • 69
  13. janou

    Nefunkční parkovací asistent.

    Neviem ktory rocnik to bol .Preto sa pytam tieto su troj dratove. Chcel by som schema pripojenia k rj 607 a schema k rj 407 . kabelaz ma 6 dratov ako i na 407.
    • 69
  14. janou

    Nefunkční parkovací asistent.

    ano
    • 69
  15. janou

    Nefunkční parkovací asistent.

    HonzaZ:VF36ERHRH21745272
    • 69
  16. janou

    Nefunkční parkovací asistent.

    Dakujem
    • 69
  17. janou

    Nefunkční parkovací asistent.

    Dobry den oprasim trochu temu . Dnes som sa zastavil na vrakaci a kupil som rj. cuvacich senzorov . Najradsej by som tym mechanikom tam ruky usekal. Odstrihane vsetky konektory co tam mali. Rj cuvacich senzorov je original na 407 , ale cidla som zobral aj s kompletnou kabelazou zo 607 (cidla k 407 memali). teoreticky by mali bit cidla identicke - potrebujem zistit. A tiez na konektore k cidlam nie su farebne kable tak ako maju bit k 407. Moze mi niekto poskytnut schemu zapojenia cidiel zo 407 a 607 ? Dakujem
    • 69
  18. janou

    Auto po bouračce

    Pokial si narazil i kolesom , daj vymenit spodny cap na ramene.I ked sa nemusi zdat ze je zly onedlho zacne buchat.
    • 7
  19. janou

    vaha vzduchu - chybna ???

    Na 2,0hdi 406 som mal vadny senzor vo vahe a do 2300 ot bez vykonu potom klasicky turbo efekt. Kazda chyba sa moze prejavit inak. [upravil dne 28.2.2011 23:06 janou]
  20. janou

    vaha vzduchu - chybna ???

    To asi ano.
  21. Ten pripravok co sme pouzivali sa volal :restorer
  22. janou

    vaha vzduchu - chybna ???

    Skoda ze ste tak daleko.
  23. janou

    Vyjmutí FAP

    Na mojom 2,0hdi 2008 mi pocas jazdy auto cuklo znizil sa vykon skocila kontrolka motora s napisom depolut.... . Po nastartovani isiel v poriadku . dia vykazovala nejake chyby.Perhrali mi soft v bsi . dalsia hlaska bola engine motor faulty. Po dalsej takejto chybe v servise znulovali hlasky a vymennili poistkovu skrinku v motorovom priestore . Uz nezopakovalo ziadnu poruchu. Mozno navod na vacsinu problemov. Predpokladam len nespolahline kontakty v napajani elektroniky v motorovom priestoere .
  24. Dakujem za skvele popoludnie so skvelou ucastou.
  25. . Mam aj skutocneho.V mojom pripade skutocny je ostrejsi.
×
×
  • Vytvořit...