Zdravim . Mam moznost vymontovat si radio s navigaciou (RT3 alebo RT4). Otazka je : co vsetko vymontovat z auta aby to nechybalo pri dodatocnej montazi. Pripadne kde sa jednotlive sucasti nachadzaju a kadial vedu kabelaze. Dakujem
Dakujem , nemohol by si preposlat i tu na 607, aj starsi aj novsi , len pre porovnanie . Inak podobne je kabelaz zapojena , len neviem ci sedia konektory. Preto to potrebujem porovnat .
Neviem ktory rocnik to bol .Preto sa pytam tieto su troj dratove. Chcel by som schema pripojenia k rj 607 a schema k rj 407 . kabelaz ma 6 dratov ako i na 407.
Dobry den oprasim trochu temu .
Dnes som sa zastavil na vrakaci a kupil som rj. cuvacich senzorov . Najradsej by som tym mechanikom tam ruky usekal. Odstrihane vsetky konektory co tam mali. Rj cuvacich senzorov je original na 407 , ale cidla som zobral aj s kompletnou kabelazou zo 607 (cidla k 407 memali). teoreticky by mali bit cidla identicke - potrebujem zistit. A tiez na konektore k cidlam nie su farebne kable tak ako maju bit k 407. Moze mi niekto poskytnut schemu zapojenia cidiel zo 407 a 607 ? Dakujem
Na 2,0hdi 406 som mal vadny senzor vo vahe a do 2300 ot bez vykonu potom klasicky turbo efekt. Kazda chyba sa moze prejavit inak.
[upravil dne 28.2.2011 23:06 janou]
Na mojom 2,0hdi 2008 mi pocas jazdy auto cuklo znizil sa vykon skocila kontrolka motora s napisom depolut.... . Po nastartovani isiel v poriadku . dia vykazovala nejake chyby.Perhrali mi soft v bsi . dalsia hlaska bola engine motor faulty. Po dalsej takejto chybe v servise znulovali hlasky a vymennili poistkovu skrinku v motorovom priestore . Uz nezopakovalo ziadnu poruchu. Mozno navod na vacsinu problemov. Predpokladam len nespolahline kontakty v napajani elektroniky v motorovom priestoere .