Jeden známý povídal...... Přes kolik známých prošla tato historka?
Teď si taky vzpopmínám, jak mi známý (ale toto potkalo opravdu toho co mi to vyprávěl) řekl že zaplatil v obci za rychlou jízdu 500,-Kč, jel 52km/h. Rozčiloval se protože to bylo v krátké době po schválení bodového systému. Já jsem povídal, že to není možné za překročení dvou km/h a zaplatit 500-,Kč. Nakonec z něj vylezlo, že jel sice 52 ale v úseku kde je čtyřicítka.