Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Laďa

    ridicak C+E

    Já ne.
  2. Laďa

    ridicak C+E

    Pokud máš profesní průkaz jen pro skupinu b, tak si budeš muset potom dodělat i pro další skupiny.
  3. Laďa

    ridicak C+E

    To že pojedeš s autem na který je potřeba C s vlekem neznamená že musí být vždy nad 7,5t.
  4. Laďa

    ridicak C+E

    Od novýho roku 2008 ano. Do této doby bylo takzvané přechodné období, že si to museli všichni dodělat.
  5. Laďa

    ridicak C+E

    Ikdyž máš pravdu lepší vyhodit 1200,- jak 25000,-.
  6. Laďa

    ridicak C+E

    To záleží na tobě, ale určitě nejsi tak blbej, neschopnej a agresivní, že by jsi ty testy neudělal.
  7. Laďa

    ridicak C+E

    Udělat řidičák C+E si můžeš i bez psychotestů a EEG, protože toto vyšetření potřebuješ pokud se budeš tímto řidičským oprávněním živit. A před nástupem do zaměstnání si pak vyšetření uděláš. Platíš si ho sám a pokud ho nemáš jsi za to zodpovědný hlavně ty. Cena bude asi rozdílná. Třeba u nás to stojí 1200,-kč.
  8. Laďa

    značka Stop

    V § 11 z.č. 200/90 Sb. se uvádí jaké lze udělit sankce, ale ve správním řízení, na ulici se neřídíš podle tohoto §. Na místě se řídíš §84 stejného zákona. (1) Přestupek lze projednat uložením pokuty v blokovém řízení, jestliže je spolehlivě zjištěn, nestačí domluva a obviněný z přestupku je ochoten pokutu zaplatit.
  9. Laďa

    Buchanie v zadnej naprave

    Taky mi to bouchalo a po výměně silenbloků (obou) je pokoj. Oprava cca 300,-Kč kus. Aspoň na starý model.
  10. Laďa

    Co Vy na to?

    Bez urážky o policajtech na Slovensku jsem slyšel už hodněkrát jak jsou úplatní. Hlavně od kamioňáků.
  11. Laďa

    Co Vy na to?

    Milí přátelé, městská policie nemá právo pokutovat nezapnuté pásy, světla, přejetí čáry atd.! Mohou vás za to sice zastavit a nechat si předložit doklady, ale pak musí tyto druhy přestupků předat k projednání na obecní úřad do správního řízení. Městská policie může na místě projednat a tedy i pokutovat jen nedovolené zastavení, stání a vjezd do zákazu. Takže bych jen poopravil podle této stránky "vjezd do zákazů". Ještě jsem zapoměl plná čáre je místní úprava takže strážník je oprávněn tento přestupek řešit v blokovém řízení. [upravil dne 27/1/08 Laďa]
  12. Když zadáš VIN, tak se Ti ukáže vše o autě co tam bylo sériově namontováno.
    • 6
  13. Laďa

    Co Vy na to?

    Jeden známý povídal...... Přes kolik známých prošla tato historka? Teď si taky vzpopmínám, jak mi známý (ale toto potkalo opravdu toho co mi to vyprávěl) řekl že zaplatil v obci za rychlou jízdu 500,-Kč, jel 52km/h. Rozčiloval se protože to bylo v krátké době po schválení bodového systému. Já jsem povídal, že to není možné za překročení dvou km/h a zaplatit 500-,Kč. Nakonec z něj vylezlo, že jel sice 52 ale v úseku kde je čtyřicítka.
  14. Laďa

    značka Stop

    Dopr. značka "STOP" není zákazová ani příkazová značka.
  15. Zde se zaregistruj a dozvíš se vše o svém autě. http://public.servicebox.peugeot.com/
    • 6
  16. Laďa

    ET

    S ET 38 tam bez podložek nedáš. Na přední určitě ne. Zkoušel jsem to a na předních kolech vadil brzdič, tak na zadek jsem to už nezkoušel.
  17. Laďa

    ET

    Peugeot má středovou díru 65mm.
  18. Laďa

    Slabá autobaterie

    Už je to vyřešené. Stačilo cca 4 hodinky na nabiječce a zase startuje. Takže pokud aspoň něco funguje na elektriku, třeba jen slabě, tak jde ještě zachránit.
  19. Laďa

    Slabá autobaterie

    Ne ne Já jsem já.
  20. Laďa

    Slabá autobaterie

    Dobře zkusíme dobít. Ne, je to jeho chyba. Nechal ji stát asi pět dní v garáži s pootevřeným kufrem a navšiml si, že svítí vnitřní osvětlení. [upravil dne 25/1/08 Laďa]
  21. Laďa

    Slabá autobaterie

    Baterie je 04/2007.
  22. Prosím o radu. včera jsem s kolegou přišel k jeho vozidlu Škoda Octavia 1,6 a zjistili jsme, že je slabá baterie. Kontrolka otevření dveří signalizuje, centrál funguje, hodiny svítí, ale t vše do doby než se otočí klíčkem v zapalování do první nebo polohy. V ten moment vše zhasne. Má cenu takovou baterii dobíjet nebo půjde vůbec dobít tak aby zese fungovala? Nebo raději koupit novou?
  23. Laďa

    Služební auto - jak je to s tím?

    Dokonce někde doporučují a jinde zase přikazují notářsky ověřenou plnou moc pokud není majitel nebo provozovatel totožný s řidičem a tento není ve vozidle jako spolujezdec.
  24. Laďa

    pár dotazů k STK

    Asi možná trochu:xvul ale proč máš nad obrázky v popisu tuto větu? "sice nic extra, ale baví mě to dávat dopořádku" -Jinak pásy jsou povinné i u starších aut pokud jimi byli vybaveny. -Pokud budeš mít dostupnou povinnou výbavu v autě, tak navidím důvod proč by měl technik otevírat kufr. -Zástěrky to je složité a v tvém případě na tento typ vozidla bych raději tu druho přidělal. Tam je to bráno nějaký stupně a výška od země.
  25. To OOF:Není náhodou červené.
×
×
  • Vytvořit...