Přejít na obsah

Laďa

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 244
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    31

Vše od uživatele Laďa

  1. Dříve jsme se přihlašovali NICK a HESLO po modernizaci (aktualizaci) E-MAIL a HESLO. Teď nás to odhlašuje a a musíme se přihlásit na dvakrát. Co nás ještě čeká? Budeme si číst peugeot-forum v tištěné verzi?
  2. Franto můžu dát třeba 100x aby si zapamatoval prohlížeč heslo, ale vždy mě to odhlásí. Někdy i při prohlížení vlákna na clubu a přejití na druhé vlákno. Kromě toho se musím vždy přihlásit na dvakrát. A je jedno jestli je to na mém stolním PC, na dvou stolních PC v práci a dvou noteboocích doma. Prostě jen na telefonu Windows jsem stále přihlášený.
  3. Laďa

    5008 - zkušenosti

    Takže od teď nejezdit do servisu, ale dávej to opravovat dětem.
  4. Na mobilu mě to taky neodhlašuje. Ale na PC a notebooku jo.
  5. Laďa

    Klady a zápory Peugeotu 2008

    Tak to gratuluji. K novému autu i k bezproblémovému nájezdu starým autem.
  6. Laďa

    WIP NAv

    Nee? A kde?
  7. Laďa

    WIP NAv

    Aktualizovat asi jen v peugeotu, že?
  8. Laďa

    WIP NAv

    Asi by stačil jen text. Mám listopad 2012. Podívám se do menu jestli tam náhodou není.
  9. Děkuji. Myslel jsem si to.
  10. Asi to tu už je, ale pro oživení Franta a Pepík se chtějí pořádně ožrat a zjistí, že mají posledních 50Kč. Pepa je vezme a koupí za ně kus kabanosu.Franta je na něj naštvanej: "To se ti povedlo, za co teď půjdeme chlastat..." Pepa na to: "Mám super nápad .....uvidíš! Půjdeme do hospody, objednáme 2 vodky, já si strčím ten kabanos do poklopce ty si klekneš na kolena a strčíš ho do huby..."Domluveno uděláno. Šli do hospody, objednali 2 vodky, Pepa si strčil kabanos do poklopce,Franta si kleknul a začal mu ho kouřit... Hospodský se vytočil, že takové prasárny ve své hospodě nestrpí vyrazil je bez placení.. Situace se opakuje... ve druhé hospodě, ve třetí hospodě...atd.,. Před desátou hospodou běduje úplně ožralej Franta, že ho bolí kolena, huba že už má toho naprosto dost!!! Na to Pepa: "A co mám říkat já ? U třetí hospody jsem ztratil ten blbej kabanos !!!!
  11. Laďa

    WIP NAv

    Je možno někde sehnat češtino do RT6 neboli WipNav+ ? Popřípadě má někdo na někoho doporučení (dobrou zkušenost)? Předem děkuji.
  12. HP24-24W jantarová. Je to stejná jako do denních světel, jen tam je čirá.
  13. Zdravím, jak používáte automatickou brzdu při rozjezdu? Rozjedete se ze zabrzděným autem a necháte brzdu aby se sama odbrzdila, nebo auto odbrzďujete před odjezdem?
    • 53
  14. Nevíte někdo jestli existuje nějaká náhrada za žárovku do předního blinkru na P 5008 r.v. 2012? Nebo musím do peugeotu? Protože tady v obchodech ji nedokážou sehnat.
  15. Laďa

    Nafta či benzín?

    Plnění bylo 100/100. Takže taky jsem mohl bourat Jaguáry atd.
    • 61
  16. Laďa

    Nafta či benzín?

    Stará smlouva. Já jsem taky platil 3 800,-Kč za povinný u Allianz. Dříve to bylo nazvané jako exluziv a měl jsem v tom okna do 20 000,-Kč, zvěř, poškození zvířetem, vandalismus, živel, přímou likvidaci a jednu zaviněnou nehodu bez vlivu na bonusy. Letos jsem chtěl smlouvu změnit, ale když jsme to přepočítali , tak bych se dostal na nějakých 5500,-Kč a byla v tom jen zvěř,okna a ještě myslím ta přímá likvidace.
    • 61
  17. Laďa

    podekovani za Fap a chip

    Tak to já bych asi u rakušáků neprošel. Měl jsem FAP, emise v pořádku a černou koncovku výfuky taky.
  18. Laďa

    WIP NAv

    Zdravím, protože se poohlížím po 5008, tak jsem se chtěl zeptat jestli je lepší mít navigaci na SD kartu nebo už ten novější typ bez SD karty? Jedná se mi o jednodušší způsob případných aktualizací, nahrání češtiny atd.
  19. Já to tedy beru šéfe!
  20. Omlouvám se. Asi jsem nechtěně zkopíroval špatný VIN.
  21. Miroslav1.docx
  22. Co jsem tak viděl na 5008 byl váhový 93, a rychlostní H
    • 30
  23. Nastavení v prohlížeči i OS mám pořád stejný. Nic víc než vymazáni cookies jsem neudělal.
  24. Na mobilu jsem taky pořád přihlášen. Ale v počítači po vymazání cookies to začalo.
×
×
  • Vytvořit...