Zdravím, nechcem zakladať novú tému kedže mám podobný problém s pravými zadnými dverami
Problém je ten že okno ide stiahnuť dole ale hore už nejde, na hlavnom paneli pri vodičovi nejde ani hore ani dole.. kábliky vyzerajú byť OK a spínač na PZ okne je tiež OK.
Naposledy keď bolo auto u mechanika tak to išlo len tak že prepojil napriamo +-
Bol by som rád ak by mi niekto poradil..