Přejít na obsah

gronholmm

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 558
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    1

Vše od uživatele gronholmm

  1. No pokud to nebude za 500,- tak bych se taky rád podíval Teda pokud do tý doby nevemu za dveře a nezůstanou mi v ruce
  2. Hmmm Kolik může stát vstup?
  3. Tak děkuju od všech za uznání mé síly - budu jíst méně polévky. Ale to mi tu lištu neopraví :D
  4. Neví někdo jestli se dá sehnat samotná lišta? nebo nemáte někdo nějakou doma?
  5. Tak dneska se mi zase něco povedlo - chtěl jsem zkontrolovat zda mám zavřený kufr, vezmu za lištu a....
  6. Agresssor -určitě se na něčem domluvíme
  7. gronholmm

    Koupě filmu

    150 - nepřijde mi to tak hrozně moc, takže to klidně jednou za měsíc dám
    • 8
  8. gronholmm

    Koupě filmu

    Scratchi - a jak já mám poznat co tam je? Ať se pak nedivěj že si to taky lidi raději stáhnou
    • 8
  9. Já nedávno potkal tohle
  10. Tak jsem si dneska koupil 2 filmy. První v pohodě, ale u druhého se mi stala taková nemilá věc. Koupil jsem si podle obalu černý jestřáb sestřelen, ale po rozbalení na mě kouká CD Tenká červená linie. A teď otázka do pléna - můžu shlédnout tenkou červenou linii a uítra to jít reklamovat a chtít správné CD? Co já si vlastně kupuju za tu cenu? Možnost shlédnout film a nebo materilní hodnotu to ho CD s tím hezkým obalem?
    • 8
  11. No to nevím, první dny jsem byl unešenej z auta jako takového, teď se už začínám rozkoukávat, ale neboj se že jsem to koupil abych hledal chyby - jen chci mít vše ok Co se týče papírů, zavolám
  12. Já sem tam byl a zjistil jsem že moje turbo rozdělilo klub na dvě strany :D:D:D:D
  13. No včera to bylo zajímavý na srazu. Schreek se šel podívat se mnou, aby řekl názor, a povídá že mu to přijde normální, a že by to neřešil. Pak vyleze z restaurace Moby a už zdálky hlásá že dotaz mám oprávněný :D:D:D Tak vám nevím Zkusím to ntočit a dát na YT
  14. Ani na takovémhle autě bych na gumách a brzdách nešetřil Viz moje Fialka - přední kotouče s deskama a gumy a hned to bylo skoro za deset Jinak dundee ať slouží jak má. Já už naštěstí Fialku změnil na víkendového jezdce - zaslouží si to
  15. Miníku, má ale začínám z něho mít vítr A nerejpej
  16. Jj, i pro mě je to divný pocit Jinak nevím jestli nemám problém. Dnes jsem se na to opět zaměřil. Je u motoru normální že je až moc slyšet syčení turba? Je jedno jestli na místě nebo za jízdy, lae od 1500 otáček začne hodně \"svištět\" a je to hodně hlasité. Je to vlastnost TD, nebo mám hledat nějaký problém? [upravil dne 25/2/13 10:44 od gronholmm] [upravil dne 25/2/13 10:45 od gronholmm]
  17. Tak úspěšně pojištěno na POV a když už jsem ten likvidátor tak pro sichr i HAVku Jenom doufám že ji dlouho nebudu potřebovat. Včera jsme v práci koukali a měl jsem co dělat abych našel delší auto a auto který bude mít větší kufr
  18. Já sem jel těma okrskama a najednou sem se vyloupl v Žídněnevsi. Vůbec nevím kde jsem se tam vzal
  19. Tak to si podej ruku s Hurvajzem :D:D:D
  20. Miníku - byla to super cesta za tebou
  21. gronholmm

    Včerejší zásah GIBS v Praze

    Milan: už včera o tom říkali jak se jim to vůbec nepovedlo
  22. Včera jsem nad tím kroutil hlavou, ale po tom co jsem viděl video z vrtulníku, tak mají odě mě na inspekci to jakým způsobem ten magor předjíždí je zázrak že neskončilo pár aut na střeše. Co mě ale překvapilo bylo to zrychlení stříbrný oktávky skoro na konci http://praha.idnes.cz/strelba-generalni-inspekce-praha-d4z-/praha-zpravy.aspx?c=A120404_150245_praha-zpravy_zep
  23. gronholmm

    Poker

    Občas hraji live na mobilu o fiktivní žetony Docela příjemné odreagování
×
×
  • Vytvořit...