Jj, i pro mě je to divný pocit
Jinak nevím jestli nemám problém. Dnes jsem se na to opět zaměřil. Je u motoru normální že je až moc slyšet syčení turba? Je jedno jestli na místě nebo za jízdy, lae od 1500 otáček začne hodně \"svištět\" a je to hodně hlasité. Je to vlastnost TD, nebo mám hledat nějaký problém?
[upravil dne 25/2/13 10:44 od gronholmm]
[upravil dne 25/2/13 10:45 od gronholmm]