Zdravím,
taky děkuji za zpětnou vazbu. Gumové silentbloky držáku vzduchového filtru jsem měnil hned při koupi, kdy mělo vozidlo najeto 120000km. Byly v hrozném stavu. Ještě jsem stahovací páskou stáhnul k sobě vzduchové hadice vedoucí k držáku vzduchového filtru (rada servisního technika Peugeot). To pomohlo jen částečně. Ten zvuk co jsem zasílal jde slyšet někde od spodu kolem plynového pedálu. Možná přenos, ale sem tam se objeví. Když jsem měnil olej a byl jsem pod autem, tak jsem mezi teplotním štítem výfuku a karoserii měl kamínky. Kontroloval jsem mezery mezi štítem a výfukem, karosérií a štítem. Tam, kde se mi to nezdálo jsem to přihnul a snažil se vytvořit prostor. Vypadá to, že se to snad povedlo.
Děkuji
Pěkný den
Ondra