Přejít na obsah

O-n-d-r-a

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6
  • Registrace

Vše od uživatele O-n-d-r-a

  1. Zdravím, o víkendu jsem mrknul na přítomnost matice z videa. Matice mě chyběla. Doplnil jsem matici M8 samojistnou s teflonovou vložkou. Nejde tam vložit ruka a musel jsem použít složené bity z gola sady o délce cca 40cm. Po doplnění matice je poznat, že je s vozidlem tišší jízda a nejsou slyšet žádné rušivé zvuky. Zasílám fotky bez matice a s maticí. Pěkný den Ondra
    • 6
  2. Zdravím, narazil jsem na tohle video. Možná to někomu pomůže. Já budu teprve kontrolovat jestli je matice tam, kde má být a jestli je dotažená. Pěkný den Ondra
  3. Zdravím, taky děkuji za zpětnou vazbu. Gumové silentbloky držáku vzduchového filtru jsem měnil hned při koupi, kdy mělo vozidlo najeto 120000km. Byly v hrozném stavu. Ještě jsem stahovací páskou stáhnul k sobě vzduchové hadice vedoucí k držáku vzduchového filtru (rada servisního technika Peugeot). To pomohlo jen částečně. Ten zvuk co jsem zasílal jde slyšet někde od spodu kolem plynového pedálu. Možná přenos, ale sem tam se objeví. Když jsem měnil olej a byl jsem pod autem, tak jsem mezi teplotním štítem výfuku a karoserii měl kamínky. Kontroloval jsem mezery mezi štítem a výfukem, karosérií a štítem. Tam, kde se mi to nezdálo jsem to přihnul a snažil se vytvořit prostor. Vypadá to, že se to snad povedlo. Děkuji Pěkný den Ondra
  4. Zdravím, řešil jsem stejný problém a ještě k tomu letos budu nechávat opravit dveře řidiče. Vylezla koroze na spodní hraně. Někde hold soudruzi z Francie udělali chybu
  5. Dobrý den, bohužel zatím nepodařilo. Někdy se tento zvuk ztratí na nějakou dobu a potom se zase objeví a to dost výrazně. Možná je to i vlivem počasí a nebo jsem si prostě zvyknul. Byl jsem pod autem a snažil se objevit nějaké opřené díly, které by přenášely zvuk do kabiny, ale nic jsem nenašel. Jestli na něco přijdu dám vědět. Pěkný den O.
    • 6
  6. Ahoj Všem, neřešil náhodou někdo problém vibrace na volnoběh z prostoru od plynového pedálu? Zní to jako by vněm něco vibrovalo. Zvuk je slyšet jak na volnoběh tak i při jízdě při nízkých otáčkách (lechtání plynu). Našel jsem video na youtube, kde je to slyšet. Děkuji za cenné rady
    • 6
×
×
  • Vytvořit...