Přejít na obsah

rolis7

Uživatel
  • Počet příspěvků

    142
  • Registrace

Vše od uživatele rolis7

  1. Nezabudni si pri laborovaní s bagmi odpojiť baterku, aby si nedostal pecku do nosa:D:D.
    • 7
  2. rolis7

    Zadný podblatník

    Ešte neviem, len včera večer sa mi dostal do rúk. Keď založím, tak poinformujem.
    • 11
  3. rolis7

    Zadný podblatník

    Je to vyriešené. www.krytypodmotor.sk fungujú.Cena 375.-Sk.Ďakujem.:rokerDovoz Polsko. [upravil dne 27/5/08 rolis7]
    • 11
  4. rolis7

    kozeny packet v aute

    Ja mám 99, volant koža už značne ošúchaná, riadiaca páka v koži detto, ručná brzda plast. Je to výbava XT. Všetko origo. [upravil dne 25/5/08 rolis7]
    • 14
  5. rolis7

    Zadný podblatník

    Ďakujem. Vyskúšam.
    • 11
  6. rolis7

    Celoročné svietenie

    Chalani, ja to neprežívam, len chcem uľahčiť život sebe a aj ostatným, ktorý moje auto občas využívajú (3), aby pri toľkom strese (preto tie relátka a automatika), ktorý dnes všade vládne, nezabudli na takú maličkosť a zbytočne si neodľahčovali svoje peňaženky. Ale aj tak ďakujem za vaše ohlasy, určite pomôžu aj iným. Navrhnutých riešení je dosť, aby si každý vybral podľa svojho gusta.
    • 34
  7. rolis7

    Zadný podblatník

    Ja som pozeral na nete a tam sa dá zaregistrovať do ich elektronického ochodu len ako firma. Ich kameňák na okolí nemám žiadny:bojim, ale poriešim to cez nejaký obchod, ktorý od nich bere. Dík.
    • 11
  8. rolis7

    Zadný podblatník

    Ďakujem za typy. Pozeral som to www.aci.cz a predávajú tam len firmám.Takže neviem, ako sa k nemu prepracujem. Niečo skúsim.
    • 11
  9. Ahojte. Jednoduchá otázka. Kde sa prosím vás dá kúpiť ľavý zadný plastový podblatník na 306 5dverový hatchback? Ďakujem. [upravil dne 20/5/08 rolis7]
    • 11
  10. rolis7

    Celoročné svietenie

    Ahoj diesel. A nedá sa sem hodiť aj niečo konkrétneho. Ten problém s diaľkovými ma napadol tiež.
    • 34
  11. rolis7

    Krokovy motorcek

    Ďakujem za rady. Celá moja úvaha o spotrebe sa odvíjala od úvahy, či neostáva zapnutý automatický sytič. Teda, ak tam vôbec nejaký funguje.
    • 13
  12. rolis7

    Krokovy motorcek

    Ja len uvažujem, či nemôže byť vyššia spotreba:myslim.
    • 13
  13. rolis7

    Krokovy motorcek

    S prepáčením využijem aj ja toto vlákno, aby tých s rovnakou tématikou nebolo veľa. Mám 306, 1,6, 65kW,1999. Problém je podobný,ako tu spomínaný, ale s malými odlišnosťami. Mne otáčky na voľnobeh nekolíšu, auto necuká, otáčky plynule stúpajú aj klesajú, ale mám ich zvýšené 1000. Otáčky sú rovnaké či ide auto 5 min.,alebo 1hod vždy je tých 1000. Prosím poraďte, môže aj toto robyť krokáč, alebo je problém niekde inde. Auto som kúpil straršie a vždy tie otáčky boli takéto. Ešte jeden postreh. Otáčky sa znížia na cca 850 vtedy, keď zapnem klímu, alebo všetky svetlá, čo sú na aute ale tiež nekolíšu. Skúste prosím niečo poradiť, aby som troška ušetril na diagnostike. U nás cez 500. Ďakujem. A ešte sa spýtam, ten krokáč je aj na 1,6 na tom istom mieste, ako je na obrázky tu hore? [upravil dne 15/5/08 rolis7]
    • 13
  14. rolis7

    Celoročné svietenie

    To sa mi páči:super. Kde si to kúpil a koľko to stálo? Dá sa to zamontovať aj svojpomocne?
    • 34
  15. rolis7

    Celoročné svietenie

    Ďakujem za typy. S týmito informáciami sa už dá niečo poriešiť. Ak by niekto ešte niečo vedel, tak to prosím hoďte sem, každá informácia pomôže.
    • 34
  16. rolis7

    Celoročné svietenie

    Ako kontrolka dobré a jednoduché. Ale ja zháňam zapojenie na zapnutie svetiel, pretože tým autom jazdíme v rodine viacerí a kontrolky sú nie vždy to pravé orechové (niekedy si ich nemusíš všimnúť). [upravil dne 7/5/08 rolis7]
    • 34
  17. rolis7

    Celoročné svietenie

    Súhlasím s tebou, nie je to žiadna veda. Už so na staršie autá (Lada, Škoda) nejaký ten obvodík vyrobil. Celý problém je v pripojení k elektroinštalácii. Na tých starších to bolo predsa len trocha jednoduchšie pripojiť to (menej elektroniky). Verím, že sa to dá vymyslieť aj do peugeota. Ale držím sa zásady \" načo vymýšlať už vymyslené\". Ak nebude iná cesta, hold budem sa s tým musieť potrápiť sám. Preto to skúšam najskôr touto cestou. Napísal som aj ODDIEMU, ktorý to vyrábal. Dúfam, že sa mi ozve s dobrými správami.
    • 34
  18. Ahojte. Pomaly sa na Slovensku schyluje k celoročnému celodennému svieteniu. Keďže naši krásavci (306) nemajú vo výbave automatické zapnutie svetie po naštartovaní, chcel by som si takýto obvod doplniť do svojho auta. Ušetrí to veľa nervov, ale hlavne peňazí. Preto vás chcem poprosiť, či sa niekto s takýmto zapojením nestretol, alebo sa to dá niekde kúpiť ako hotový výrobok. Čítal som, že 406 to majú, ale reaguje to len na tmu. Nie som si ale istý, či sa to dá použiť aj do našich 306. Ďakujem.
    • 34
  19. Ahojte. Nevie prosím vás niekto, či pasujú dvojvrtulové sahary z 205 GTI na peugeot 306 r.03/99, 1,6/65kW s klímou? Moje totižto pri búračke odišli a zatiaľ sa mi ponúkajú len tieto:myslim. Alebo ak niekto nebodaj má na uvedený model, tak prosím ponúknite. Pomohol by aj ten samotný veľký plastový kryt, ktorý to drží celé pokope. Motory a vrtule to prežili, takže tie sa dajú použiť.
  20. rolis7

    Predam diely na 306

    Peter ďakujem za ponuku:super. Konektor beriem. Ak sa dá cvakni aj lambdy, zoberiem aj ten, aby bol origo pár. Keď som podrobnejšie obzeral tie konektory, tak som našiel prasknutý aj ten, ktorý je na lambde. Takže by som zobral obidva. Len mi nechaj trčať z konektorov aspoň 5 cm-trové drôtiky, aby sa to dalo prispájkovať. Bude stačiť 400+50 za obidva?
  21. rolis7

    Predam diely na 306

    Ahoj. Potreboval by som protikus konektora na 4-pinovu lambdu. Je to ten konektor, ktorý ide z káblového zväzku. Keď ho náhodou budeš strihať, nechaj kúsok dlhšie drôtiky (cca 5cm), aby sa dal pripájkovať. Ak ho ešte máš, ponúkni. Ďakujem:). [upravil dne 7/4/08 rolis7]
  22. Moje skúsenosti so stieračmi - mám senzor dažďa. 1. Po naštartovaní - senzor svieti slabo oranžovo 2. Po zapnutí stieračov do polohy \"AUTO\" (prvá hore) - senzor svieti silno oranžovo, stierače urobia jeden kyv a zostanú stáť a ďalej stierajú podla intenzity dažďa. 3. Senzor je ku sklu pritlačený cez také gelové doštičky, ktoré ale nie sú prilepené, iba majú taku dobrú priľnavosť. Pozor na ne, aby si ich nestratil a nezdeformoval. Bez nich senzor nefunguje. Podľa Tvojho popisu poruchy, to vypadá na prepínaciu páčku stieračov, alebo nejaké konektory, relé.
  23. rolis7

    Mensi uvaha

    306, r.v2001, 1.8 81kW, 16V Limited edition - má vzadu kotúče:papa.
    • 7
  24. Ahojte. Prosím vás všetkých o radu. Po menšej búračke mi chladič rozmliaždil okrem iného aj konektor na lambda sondu. Je rozpučený diel zo strany pripojenia lambda sondy aj zo strany káblového zväzku. Keďže v mototechnách mi nevedia tieto konektory pozháňať a vrakáče v okolí žiadne nie sú, obraciam sa na vás s prosbou, či niekto neviete, kde by sa dali uvedené konektory kúpiť, alebo niekomu doma nezavadzajú. Všetkým za rady alebo pomoc dopredu ďakujem. Je to konektor štvor pinový na model 306, r.v.03/1999, motor 1.6 - 65kW. (Výmenu za iný typ zvažujem, až ak nezoženiem origo).
  25. rolis7

    spätné zrkadlo

    Výborné rady. Veľmi pekne ďakujem.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...