S prepáčením využijem aj ja toto vlákno, aby tých s rovnakou tématikou nebolo veľa. Mám 306, 1,6, 65kW,1999. Problém je podobný,ako tu spomínaný, ale s malými odlišnosťami. Mne otáčky na voľnobeh nekolíšu, auto necuká, otáčky plynule stúpajú aj klesajú, ale mám ich zvýšené 1000. Otáčky sú rovnaké či ide auto 5 min.,alebo 1hod vždy je tých 1000. Prosím poraďte, môže aj toto robyť krokáč, alebo je problém niekde inde. Auto som kúpil straršie a vždy tie otáčky boli takéto. Ešte jeden postreh. Otáčky sa znížia na cca 850 vtedy, keď zapnem klímu, alebo všetky svetlá, čo sú na aute ale tiež nekolíšu. Skúste prosím niečo poradiť, aby som troška ušetril na diagnostike. U nás cez 500. Ďakujem.
A ešte sa spýtam, ten krokáč je aj na 1,6 na tom istom mieste, ako je na obrázky tu hore?
[upravil dne 15/5/08 rolis7]