Přejít na obsah

banter

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7
  • Registrace

Vše od uživatele banter

  1. Tak bylo to jen zapadlé, ale musel jsem sedačku „vykuchat“, nedělají věci moc na opravování. Jen tam zip bez jezdce, který nejde nasadit, protože začátek je zatavený. A tu krytku jsem ulomil, není to dělaná sundavání zvenku Nejvíc mě štve, že jsem to dole musel rozříznout, protože do toho nejde odnikud vlézt, když je to nesklopené. Zip i rozříznutí jsem zašil, zabité odpoledne.
  2. Prostřední sedadlo v druhé řadě má takovou tkaničku (zatímco krajní mají normálně plastové madlo). Zmizela; zapadla nebo se utrhla. Neřešil jste někdo? Zítra to zkusím vykuchat, ale kdybyste měl někdo tip, tak ocením.
  3. banter

    Kontrolka oleje po startu

    Od výměny oleje bohužel nemám faktury. Skočím do servisu. Nehledal jsem to přes správná klíčová slova, tak já to pro jistotu prolinkuju, kdyby na to šel někdo stejně jak já, například zde - https://www.peugeot-club.com/topic/121825-motor-12-rozvodovy-remen/?page=14#comment-2140921 - https://www.autotrendy.sk/2024/04/02/najhorsi-motor-vsetkych-cias-dostava-10-rocnu-zaruku/
  4. banter

    Kontrolka oleje po startu

    Já na fóru samozřejmě nejprve zkoušel hledat, ale konkrétně tohle jsem neviděl. A nemělo by to pak svítit pořád? Není to třeba nějaká známá závada čidla tlaku oleje nebo nevím co?
  5. Rifter 1.2 PureTech z r.v. 2020, po výměně oleje se občas po startu rozsvítí kontrolka oleje. Po vypnutí a znovu nastartování zmizí. Hladinu oleje jsem měřákem ověřoval, je to mezi ryskami. Děje se to někomu?
  6. banter

    Kamera (dashcam), máte?

    Napájení jsem protáhl do toho středového tunelu, normálně do gumy kolem okna a dál za kaslíkem až k tunelu mezi řidičem a spolujezdcem, ale nakonec jsem musel jsem vrtat do plastu, abych se dostal úplně dovnitř, kde je cigaretová zásuvka.
  7. Mně se tohle dělo chvíli před tím, než odešly svíčky do věčných lovišť, fakt je potřeba je měnit v předepsaném intervalu.
×
×
  • Vytvořit...