Přesně tak!Navíc je v tom potom i víc jedinečnosti,ne jako golf všech generací,co je na srazu 10x jak přez kopírák:D.Mám rád lidi co se na těch autech nadřeli,pak si toho dovedou víc vážit protože vidí za sebou tu práci,čas,vymýšlení.....a hlavně když se jich člověk na něco zeptá,dovedou to vysvětlit-proč je to tak,proč to není jinak,jak to udělal a podobně,nesnášim když se někdo chlubí cizím peřím....ale vím o pár lidech co prostě postavit nemohli třeba kvůli zdravotnímu stavu to nechali udělat firmu nebo někoho známého,ale stejně se na stavbě hodně podíleli a i když to přímo nerealizovali,vymysleli si to sami...je to na dlouhý povídání:D:D:D