Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. Nebo koupit starší z druhé ruky,ale je to risk....
    • 51
  2. 309GT

    FILMový koutek

    Pulp Fiction osobně považuji za jeden z velmi významných mezníků kinematografie. Především svým pojetím a zpracováním. Přesně tak,kmotr totéž
  3. 309GT

    406 coupé by tom406

    Paráda!!! Je to 100x lepší
  4. 309GT

    Dřevák- náklaďáček

    Sprej jen na nerovnosti lepší než plnič Nebo alespoň mě se to osvědčilo líp.Jinak dobře si hraješ,alespoň ti dovnitř nebude foukat:D
    • 72
  5. Jedno čeká na výměnu,to je pravda,ale víc k tomu řekne Kuba až sem přijde;)
  6. 309GT

    Meldik 306 - denni sviceni

    Myslím že strop na normální ježdění je 6000K,měl jsem je ale dal jsem je pryč,stačí že moje auto provoukuje normálně,jěště buzerovat xenonama:D
  7. kocháme kocháme:D:D:D:D:D Ale na živo je to lepší,kamerka to nepobírá
  8. Ńěkdo tady na fóru chtěl slyšet zvuk Kubovi 306S16 GTi6 ,tak jak je ctěná libost:D
  9. 309GT

    FILMový koutek

    Pro mě osobně jsou nejlepší filmy Pulp Fiction a Kmotr - všechny řady - to jsou prostě kultovky!
  10. 309GT

    Co takhle minisrázek 309?

    Black and White:D Kudy pojedete?Mohli by jsme pak dát sraz třeba někde před campem....
  11. 309GT

    Lidskej nevkus

    Tan druhej to má určitě na rádio,aby mu to dávalo větší výkon:D:D:D Ale ten trabantík fakt mazec:D
  12. 309GT

    FILMový koutek

    Já jsem jednou pozdě v noci když jsem přišel z hospody (jako normálně o víkendu) pustil bednu a zrovna začínal film Vražda v Greenwitch,byla to fakt pecka,ale už jsem ho od té doby nikdy nikde neviděl:nevim Už je to asi 3 roky.Jestli někoho baví thrillery tak doporučuju,nejvíc mě upoutalo,že to jakoby vypráví ta holka co jí zavraždili a jak to bylo se fakt člověk dozví až na konci (ne jako Columbo,kde stačilo 5 minut ze začátku a bylo jasný kdo vraždil:D )
  13. Přesně tak!Navíc je v tom potom i víc jedinečnosti,ne jako golf všech generací,co je na srazu 10x jak přez kopírák:D.Mám rád lidi co se na těch autech nadřeli,pak si toho dovedou víc vážit protože vidí za sebou tu práci,čas,vymýšlení.....a hlavně když se jich člověk na něco zeptá,dovedou to vysvětlit-proč je to tak,proč to není jinak,jak to udělal a podobně,nesnášim když se někdo chlubí cizím peřím....ale vím o pár lidech co prostě postavit nemohli třeba kvůli zdravotnímu stavu to nechali udělat firmu nebo někoho známého,ale stejně se na stavbě hodně podíleli a i když to přímo nerealizovali,vymysleli si to sami...je to na dlouhý povídání:D:D:D
  14. 309GT

    Lidskej nevkus

    Určitě tam něco nalepil navíc!Mám dojem že na každém srazu koupí jednu nebo víc samolepek jako suvenýr...jsem zvědavej až to bude jednou prodávat,kdo to koupí:D:D
  15. 309GT

    Lidskej nevkus

    Ta je o jednu nebo dvě stránky zpět:D:D To je brutus!!!
  16. Ono je to o zvyku,dělají bordel asi všude kde se vyskytnou....je jen otázka času kdy někdo sejmou,pak až se to bude řešit jako všechno tady u nás...
  17. Docela je divný že nezasáhli pořadatelé,tohle bylo přímo zakázáno v návštěvním řádu (gumování)
  18. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    To přestaň kouřit,chlastat a jezdit,a ledvina může zůstat:D Já to zkoušel,prej se divěj že ještě žiju:D:D:D:D Kde si myslíš že jsem vzal na lak a kola:D:D:D:D
  19. 309GT

    Lidskej nevkus

    Já bych si to na auto nedal:D To už radši obrousim a nechám zreznout:D
  20. 309GT

    Kde najít levnou nábu

    Jestli jseš šikovnej,nebo máš šikovnýho kamaráda,nábu si můžeš udělat na soustruhu doma;)
  21. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    Hlavně nezapomeň ty Schmidty:D:D:D:D:D:D Aby Jean neleštil svoje RSL Cult:aut:P
  22. Viděl jsi toho baworáčka jak stál vedle mě v Pardubkách?Ten jezdí Emmu SQ a woofer má u spolujezdce pod palubní deskou (tam kde máš normálně nohy) a hraje senzačně!Ale jen u řidiče,na emmu to musí mít přivrácené všechno na řidiče) Ale koukám,jak se tu rozjela pěkná diskuse:D
  23. 309GT

    306 KQL ... Omp, ATS

    To jsem zvědavej:D Budu teda na jaro schovávat jeden filcovej hadříček a leštící pastu
  24. Cyklon : Tak snad to bude v pohodě,ale stejně škoda...člověk chce zaparkovat pod střechou a akorát si přidělá práci kvůli cizí blbosti:bojim
    • 12
  25. To může napadnout opravdu jen vola:bacha A co auto?O.K?
    • 12
×
×
  • Vytvořit...