To nevím,já jsem origo hlavici vyhodil,to bylo první co letělo z auta:D Já mám loketní opěrku a zkrácenou řadičku cca o 10cm,možná víc,ale je to fakt o hodně,ale ještě ji asi zkrátím,když se opru o loketku tak je to bomba,pohodlnější tak o 309% Nebo to teď nedělej,a zkusíš si to v mojí na srazu na seči;)