Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    306 Black Widow /// prodáno =(

    ! Příprava na kožený sedačky?:D:D
  2. Tak to je mi opravdu líto:( Poslední dobou je toho čím dál víc,lidi jezděj všude jako hovada.... Hlavně že jsi v pohodě.Snad se ti povede to dát rychle dokupy.Když budeš chtít,tak napiš,kousek odemně bydlí klučina co má na tuhle masku kopito;)
  3. 309GT

    Nový přírustek v rodině

    Velká gratulace! Ať rozdává jen radost;)
    • 18
  4. 309GT

    407 SW ako napojit zosilovac?

    Můžu se tě zeptat na to tlumení?Co jsi používal,jak se s tím pracovalo,na kolik to cca vyšlo a na spokojenost?Já chtěl Dinamat ale jsou to palety,tak mě zajímá jak je to s levnějšíma produktama,taky nehodlám jezdit Emmu,chci jen odstranit renonace.Díky:papa
    • 94
  5. 309GT

    Katalyzátor

    Tak tak,udělat komplet výfuk a místo katu dát třeba rezonátor nebo podobně aby to tlakovalo tak jak má....záleží co přesně s autem zamýšlíš
    • 9
  6. Dík:D Snad to dopadne a příští tejden bych to mohl mít,ale uvidíme,jedu do německa a nevím kdy se vrátim
  7. 309GT

    Co takhle minisrázek 309?

  8. 309GT

    Jak na prední čirý

    Docela brutus:bojim Jestli se mi podaří,tak vyfotim v Brodě jednu krasavici,tohle je proti tom krása.Ale každýmu se líbí něco jinýho,já bych tohle v garáži nechtěl:D PS: Ty světla nejsou rozřezaný angely,taky samo-domo...ale ty přední světla se mu docela povedli,ale blikry to kazej
    • 12
  9. 309GT

    Katalyzátor

    Já přímo osobní zkušenosti nemám,ale kamarádi když vyndali katalizátor,tak jim o dost stoupla spotřeba a navíc jim to nejelo tak jak má.Co bude elektronika dělat nevím,minimálně bude svítit kontrolka a je otázka jak si to přebere jednotka,ale já osobně bych to tam nechal,nebo tam dal sportovní.Navíc by mohla odejít lambda a to není levná sranda;)
    • 9
  10. 309GT

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    To asi jo,uvidíš sám,každýmu vyhovuje něco jinýho.Já už bych násadu od koštěte nechtěl:D:D:D:D:D
  11. 309GT

    Vyjíždění z baráku

    Myslím že je to hlavně o nervech,času a žaludku.Určitě by se to asi uhádalo když by ho někdo smetl překročenou rychlostí,ale zase je věc druhá a to je prokazatelnost,známej rozsekal auto,brzil jak pominutej ale policajti nemohli použít brzdnou dráhu z ABS protože nevedla až k autu nebo co a on tvrdil že nebrzdil.....ale snad tě nikdo nesejme;) Opatrně
    • 65
  12. 309GT

    Co takhle minisrázek 309?

    Ty vole,vstup 50 na dvě hodinky stání uvnitř Ale čekal jsem něco takovýho.....normálka
  13. 309GT

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    To nevím,já jsem origo hlavici vyhodil,to bylo první co letělo z auta:D Já mám loketní opěrku a zkrácenou řadičku cca o 10cm,možná víc,ale je to fakt o hodně,ale ještě ji asi zkrátím,když se opru o loketku tak je to bomba,pohodlnější tak o 309% Nebo to teď nedělej,a zkusíš si to v mojí na srazu na seči;)
  14. 309GT

    Co takhle minisrázek 309?

    Já taky,ale popiju tak maximálně nealko:D
  15. 309GT

    aktuálně o všem

    Teď mě na aukru zaujala jedna věc,cena není lidová,ale třeba to taky někoho zaujme;) http://www.aukro.cz/item682475293_peugeot_106_ultra_siroky_cely_bodykit_tuning_rally.html#gallery
  16. Ne,jen mě to zajímalo a nechtělo se mi zakládat nový vlákno:D
    • 37
  17. 309GT

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    Pěkný! Ale možná by snesla trochu zkrátit:D
  18. 309GT

    207 by Sobol- prodáno

    Máš to pěkný!Jak jsem to okukoval na Pardubkách tak opravdu máš za sebou kus práce:super Ale možná by bylo hezčí jak jsi říkal zadek počalounit do Carbonu,aby to ladilo se zbytkem interéru;)
  19. 309GT

    Co takhle minisrázek 309?

    Tak paráda,máme to přesně za měsíc;)
  20. pro představu
  21. Tak,zítra odjížím na \"víkendovou dovolenou\",tak že an autě se nedělalo nic,ale na příští týden mám plány dodělat kola,dát konečně šroubky a nejspíš budu lakovat středy do černé barvy,myslím že by to se zlatýma šroubkama nemuselo být nejhorší,co na to říkáte?
  22. 309GT

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes jsem viděl v City Parku Jihlava tmavě zelenou 306 sedan se samolepkou Clubu,měla jihlavská čísla,ale nestihl jsem pokecat,zrovna odjížděla - byla to nafta
  23. 309GT

    Co takhle minisrázek 309?

    Já pojedu Světlá,Habry,Vilémov......prdelkama [upravil dne 16/7/09 309GT]
  24. Kde má 106ka nádobku s aktivním uhlím?
    • 37
×
×
  • Vytvořit...