2,0D od BMW nedoporučuju,má to soused v E46 (100kw)a už jsem s tím dostkrát jel...není to auto které bych chtěl a dost mě to zklamalo,táhne to docela solidně,ale opravdu jen táhne,rychlost moc nenabíhá,spotřeba není taky nic závratnýho a co jsem pročítal různá fóra a odborné časopisy o ojetinách tak je to nejhorší motor co do novějšího BMW můžeš pořídit (E46 a novější)...do BMW čtyřválce prostě nepatří.To už spíš sáhni po 330-530D,ten motor je opravdu povedený.....
PS: Koukám že to je každej den jiný auto:D:D:D