Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    SV24 : Nemáš za co,snad bych v sobotu chvilku našel,ale teď se vy*rala 306ka a musí se do dát do kupy,ale snad přijedu alespoň na kukačku;)
  2. 309GT

    Co takhle minisrázek 309?

    Se mnou to taky vypadá na prd:( Ale snad se mi podaří najít chvilku a přijet alespoň na kukačku.....
  3. 309GT

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    Vypadá to parádně!Dobrá práce!
  4. 309GT

    Renovace Alu Peugeot407-video

    Fakt paráda!Ale to kolo bude na autě opticky tak o 1\" menší Ale fakt dobrá práce,jsem zvědavej jak to bude na autě
  5. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Schmidtama nic nezkazíš:D
  6. 309GT

    klima a 309?

    A nebo o ní ještě nevědí:D:D:D
  7. To jo,umě by to byla práce na 5sec:D
  8. 309GT

    Papierove modelarstvo, zaujima sa niekto

    Fakt paráda,ale já jsem spíš na plast,na papír jsem hrozně ničemnej a nemám na to nervy:D:D:D
  9. 309GT

    klima a 309?

    No,těžko říct,v životě jsem se s klimou u 309 nesetkal.Třeba na autokelly.cz v katalogu jsou díly chlazení a klimatizace,ale přímo na klimu jsem tam nic neviděl:myslim
  10. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    5K za lišty?To do toho sype zlatý zrna,ne? Ale všechno má svůj čas,alespoň budeš mít víc času na výběr těch správných kol;)
  11. 309GT

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Hlavně by to chtělo kola a dodělat tu masku:D Ale jinak pěkný
  12. Ale jelikož tam není značka,tak to místo pro invalidy neplatí:D:D Rejp:D
  13. 309GT

    206 by WINCO

  14. 309GT

    206 by WINCO

    Pěkná,a vítej v Clubu;) Jinak na ten chip se vykašli,to ty peníze zainvestuj někam jinam,jak jsi psal od 1,4 nemůžeš moc čekat - spíš vůbec nic.Atmosférický motor po chipu nepřidá ani znatelnej přírůstek výkonu;) Ale sáním a třeba výfukem nezkazíš taky nic:D Tak ať slouží dobře a ať se ti tu na Clubu líbí
  15. Jo jo,je to starej motor a je to na něm znát,ten silnější jsem ještě nikdy nezkoušel tak nemůžu posoudit,ale BMW a válců k sobě prostě patří
  16. 2,0D od BMW nedoporučuju,má to soused v E46 (100kw)a už jsem s tím dostkrát jel...není to auto které bych chtěl a dost mě to zklamalo,táhne to docela solidně,ale opravdu jen táhne,rychlost moc nenabíhá,spotřeba není taky nic závratnýho a co jsem pročítal různá fóra a odborné časopisy o ojetinách tak je to nejhorší motor co do novějšího BMW můžeš pořídit (E46 a novější)...do BMW čtyřválce prostě nepatří.To už spíš sáhni po 330-530D,ten motor je opravdu povedený..... PS: Koukám že to je každej den jiný auto:D:D:D
  17. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Snad jo;)
  18. 309GT

    Co takhle minisrázek 309?

    Měl bych přijet v sobotu,ale poslední dobou se nějak všechno sere,tak doufám že mi do toho nic nevletí.....
  19. Grimx :Když něco lakuješ sprayem tak to chce toho laku hrozně velký množství
  20. Grimx :Když něco lakuješ sprayem tak to chce toho laku hrozně velký množství
  21. 309GT

    fotecky nasich auticek

    N3R3Z: No,jak se to vezme,před halou je tuning-srázek,tak budu tam,jinak je to v areálu.... KoudaK: Jasný,bylo by to fajn,poznat pár lidí s 309kama,zatím znám jen 406kaře a 306kaře z našeho klubu;)
  22. Já bych to neřekl:D:D:D Tak jedna aktuál fotka z dnešního dostaveníčka na základně ( EuroOil Světlá )
  23. 309GT

    My new GTI :)

    Tak to jo:D
×
×
  • Vytvořit...