Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    Kvaskyho 306tá

    Pěkný!Vypadá to jak kdyby to tam bylo od výroby:super
  2. 309GT

    Lidskej nevkus

    To jo,v tý masce by to nebylo nejhorší,ale jinak ee:D
  3. 309GT

    .::| Tuning - Galerie |::.

    To S- ko nemá chybu:super Ten Dodge taky pěknej,ale moc mi k němu neseděj kola,ale to věcí vkusu;)
  4. 309GT

    modelky18

    Já mám doma Scanii R620 s chladícím návěsem,ale už asi 3 roky je rozebraná v krabici a čeká až se uráčím ji nalakovat a slepit.....asi ji vytáhnu až nebude v zimě co dělat:D
  5. Taky gratuluju! Nějak mi nejde do hlavy co ty lidi poslední dobou blbnou,asi počasim nebo co:myslim :D:D:D
  6. Ta zábrana je hezká věc,ale komu se bude chtít dávat X peněz za parkovací místo a potom ještě víc jak 3k za zábranu....a kde je montáž....a myslím že na to budeš nejspíš potřebovat povolení jestli je to zapuštěné do země
  7. 309GT

    aktuálně o všem

    A je na tom asi i něco pravdy:D:D:D
  8. Taky ještě nevím jistě,uvidím 11.9 ráno co bude ve šrajtce:D [upravil dne 31/8/09 309GT]
  9. 309GT

    .::| Tuning - Galerie |::.

    Ta modrá 206ka je vyloženě odporná Myšleno ta světle modrá s černou střechou a kapotou a plastama od Carzonu nebo co to je a \"chrom\" věcma [upravil dne 31/8/09 309GT]
  10. Paráda!Já používám na plasty utěrky Armorall (ubrousky na lesklé plasty) a taky dobrý,vydrží to dlouho i mytí jarem;) Nemáš v zadním nárazníku v levo dolík?
  11. 309GT

    Rodinný vůz-tuning

    To říká každej,ale jak k tomu jednou čuchneš...... Ale máš to pěkný,taky už bych na to moc nesahal,jen si hrát s detailama;)
  12. 309GT

    aktuálně o všem

    FORD - For Only Retard Drivers :D:D
  13. 309GT

    Rodinný vůz-tuning

    Já kvůli nárazníku:D Ale nemusíš jí vozit až od15.9 2009;) Jinak pěkná samolepka,nejvíc se mě líbí ten nápis peugeot h dveřích:super
  14. 309GT

    Pacient junior

    Opravdu tátu nezapře:D je vidět co bude v budoucnu dělat ve volném čase:D
  15. 309GT

    Power Box

    A hlavně to nebude stát 10e:D A na 1,4 atmosféru to nemá cenu;)
  16. 309GT

    prední narazník

    Takhle to je pěkný
  17. 309GT

    ,,saltpáka\"

  18. 309GT

    406 rv97 ma HDi-80kw?

    A nejsou ty starý 406ky jen 66kw?
  19. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Už se na to Brno těšim jak malej Jarda:D Letos jsem byl jen v Pardubkách a AMS \"tuning party\" Čáslav,ale to bylo spíš jako sraz někde u Hypernohy:D
  20. 309GT

    406 rv97 ma HDi-80kw?

    přesně tak,tak žene HDI ale 2,1 td
  21. 309GT

    ,,saltpáka\"

    Kupoval jsem univerzální http://www.autio.cz/cz/produkt/operka-loketni-komfort-cerna/,mám jí asi 2 roky a zatím bez problému.Našrouboval jsem jí na ten plast co překrývá ruční brzdu a v pohodě
  22. Jo jo,sorry,nějak se tam mrcha připletla:D
  23. 309GT

    Predni svetla 307 - pomoc s vyberem

    Jestli je to ta světlá stříbrná a máš třeba černé otěrové lišty tak bych volil černou.Jestli se ti líbí jak vypadají chromová světla na stříbrné jako máš teď,tak bych volil ten chrom.Ale jestli máš zalakované lišty a nemáš na předku nic černého,tak bych černou nedával
×
×
  • Vytvořit...