Jestli je to ta světlá stříbrná a máš třeba černé otěrové lišty tak bych volil černou.Jestli se ti líbí jak vypadají chromová světla na stříbrné jako máš teď,tak bych volil ten chrom.Ale jestli máš zalakované lišty a nemáš na předku nic černého,tak bych černou nedával