Jo,pružiny to taky shodí dolů,ale kamarád kupoval pružiny údajně o 3,5 cm snížený,ale kleslo mu to asi jen o 1,5 cm:myslim U mého auta to chtělo minimálně o 5cm dolů,byla mezi kolem a blatníkem díra jak pro mimino,ale to hlavně udělali nízké pneu (195/45)