Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Podvozek koni cca-6cm;)
  2. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Tak něco aktuálního:D
  3. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Myslím že to prodali a nynější majitelé rozbili.... Navíc ty fotky jsou už asi 4 roky staré
  4. 309GT

    Další 106 GTI

    Mazec:D Dát na to optiku,kola a podvozek a můžete s volvíkem na srazech dělat dvojčata:D:D Ale parádní povoz:potlesk Já myslel že bude něco se zadním pohonem a turbem:myslim
  5. Jo,pružiny to taky shodí dolů,ale kamarád kupoval pružiny údajně o 3,5 cm snížený,ale kleslo mu to asi jen o 1,5 cm:myslim U mého auta to chtělo minimálně o 5cm dolů,byla mezi kolem a blatníkem díra jak pro mimino,ale to hlavně udělali nízké pneu (195/45)
  6. Díky všem:super Pravda,teď už to vypadá jako auto:D Slezlo to o cca 5,5 nebo 6cm,což je tak nějak ideální na normální ježdění.Už jsem si na to zvyknul.Dneska jsem jel 306kou a je to na mě už moc měkký
  7. Díky moc;) Dneska už se nestavím,požil jsem a ještě požívat půjdu:D Kamarádovi se před týdnem narodil první syn a nějak pořát slavíme:D:D
  8. Mě se to taky líbí víc,líp se s tím autem zžiješ a líp si uvědomíš co vlastě děláš a kudy jezdíš Dneska jsem jen 306kou,je to pohodlný,ale kejvačka:D Tohle se ani nehne:D
  9. 309GT

    Plastové logo

    Zapoměl jsem napsat holčina:D Nebo sehnat takový ten gel jak vytvrdne (jsou z něj gelové samolepky)....zkus pana google,třeba poradí
    • 8
  10. Díky:D Taky jsem včera čuměl jak péro z gauče co udělá pár centimetrů snížení s celým autem:D Ale musim co nejdřív dodělat (potahnout) palubní desku,tahle má ulámaný asi na třech místech držáčky a jen čekám kdy na mě vybafne k sedačce:D je to docela extrémně tvrdý ale na to si zvyknu:D
  11. 309GT

    Plastové logo

    Co to nechat kvalitně vytisknout a pak zalít křišťálovou pryskyřicí? http://www.zbozi.cz/?r=hint&q=k%C5%99i%C5%A1%C5%A5%C3%A1lov%C3%A1+prysky%C5%99ice Tady bylo jak to nějaká používá na \"placky\" http://archiv.nova.cz/multimedia/rady-ptaka-loskutaka-8-3-2009-kristalova-pryskyrice.html
    • 8
  12. Pěkný sedánek:super A na foru si to rychle omakáš,neboj.Každý dělá ze začátku dost chyb;)
    • 11
  13. Po snížení [upravil dne 5/9/09 309GT]
  14. Tak jo teda:D Před snížením
  15. 309GT

    Moja 306GTi6

    Pug: Tak gratuluju k novému popojíždědlu!Myslím že budeš spokojený,je to dobré auto:potlesk A ten nový majitel by mohl pokračovat v peugeot-clubu (ty taky),mi ho nesníme:D Král je mrtev,ať žije král!
  16. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    No,jen s tím rozdílem,že budeš parkovat vevnitř Naše samochody budou dřepět v sobotu venku:D Ale přeju ti to!Co jsem koukal tak se mě líbí jen ta felicie z revilo-auto a tvoje 306ka.Ta 206ka s tou maskou se lvem a vavřínem se mi moc nelíbí....jo a ještě ty dvě Š100,ty jsou taky parádní
  17. 309GT

    Muj peugeot 309

    Nedávno se to řešilo v 306kách,koukni...třeba ti to pomůže;) Jinak ten koberec:roll Taky jí to mohlo napadnout....tak leda vzít nožík,kolem ten koberec ořezat a vytrhnout.Jen aby to nenalepila na kabel a nešlo to i s ním:myslim
    • 96
  18. Jako,ještě by to mohlo být níž,ale na normální ježdění to stačí bohatě
  19. Tak jsem foťák nešel,ale nebyla tam karta:nevim Ale nevadí,telefén taky poslouží
  20. 309GT

    Muj peugeot 309

    Znáš to,100 lidí,100chutí Ale když to vezmeš tak to na dveřích navazuje na přední i zadní čelo...já jen zavařil otěrové lišty a zbytek jsem nechal...leda zavařit všechno:D Ale to bych taky asi nedělal:D
    • 96
  21. 309GT

    Muj peugeot 309

    Jé,promiň,už jsem to smázl,spletl jsem si večer vlákna:D To je důkaz že při práci se nemá chlastat:D Ty žlábky na boku jsem chtěl dát taky pryč,ale pak jsem to někde na fotce viděl a byl to hnus:blicismajlik A střešní žlábky jsem chtěl dát taky pryč,ale pak je problém se zatékáním dveřma dovnitř....je to jedno s druhym:D Ale každopádně máš hodně dobře nakročeno!
    • 96
  22. Díky:superAž budou lepší fotky tak to bude hezčí,takhle je to jako nic moc,musim najít foťák a nafotit líp;) V realu je to 100x lepší...
  23. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Já pojedu i kdyby padali hovna
  24. Destiny : Není co dodat.Auto nezabíjí,zabíjí člověk! A všude se najdou mezi normálníma lidna idioti!
    • 73
×
×
  • Vytvořit...