Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. Přesně tak:super retro;) Proč bastlit předek z koncernu...když by se dala dopředu čirá optika z Golfu II co pasuje i na š1000-105 s kulatejma světlama..posadit na zem a podobně,byla by to pecka!Ale myslím že kluky něco napadne a sedneme si z toho na prdel:D;)
  2. Idioti:bojim
    • 13
  3. 309GT

    to je moja 406ka

    :D:D:D:D I to je možný Ale pěkná
    • 53
  4. 309GT

    Středová díra kol 205 GTI

    Peugeot má 65,1
    • 16
  5. 309GT

    Další 106 GTI

    Pěkné! Ale leštěný by to bylo hezčí:super
  6. 309GT

    Lem okolo koncovky vyfuku

    Tak si to nech vyříznout z nerezu;) Já bych tam plast nedával,už jen kvůli teplotě kolem koncovky,aby to nedělalo bordel.Já jsem dělal otvor do nárazníku,ale barva nikde nepraskla..chce to dělat opatrně a pak zabrousit
    • 17
  7. Sice to má o 6 čísel míň,ale je to zajímavý Ale víc by se mi líbila v jiný barvě
  8. Honza z Nera : Měl jsi ho dojet a rozbít mu hubu,praseti! Ale pochybuju o tom,že byl účastník Diamondu,žádná Omega nebyla přihlášená (a ani být snad nemohla) a tu samolepku mám doma taky;)
    • 73
  9. Ouragany prodává BIFF;)
  10. 309GT

    naraznik na 306ku

    No,jestli chceš kvalitní práci i s návrhem,napiš Davidu Bláhovi z Lamino-Servisu;) http://www.lamino.cz/ Je to člověk který umí,ale taky si za to asi něco vezme:myslim
  11. 309GT

    aktuálně o všem

    V Humpolci jsou taky hrozný kokoti!Kubovi 306 S16 taky neudělal evidenčku kvůli kolům,clonítku na čelním skle,sportovním zrcátkům!(která ale jsou homologovaná)!a ještě nějakým drobnostem.....fakt kokoti.Je ale zajímavý,že když budeš mít kola co máš v TP ale s gumama ze kterých lezou dráty,tak ti nesmí říct nic,to prý řeší STK Holt,je toho dost shnilého ve státě českém:bojim Ale pěkná 106ka!Ta bílá jí opravdu sluší!!!:potlesk
  12. 309GT

    fotecky nasich auticek

    :D V pohodě,díky:D Dělá to asi to mračení,ale možná přez zimu zmizí,teď je tam jen kvůli světlům,ale ty budou nová
  13. 309GT

    virtual tuning

    Tady pro představu,jsou to jiná kola,ale podobný designový tip;) http://www.elektrony.cz/?&volba=ElKonfig&auto=pe&model=306&velikost=15&typ=typ%207 Musíš si tam dát kola RH AD nebo tak nějak;) [upravil dne 16/9/09 309GT]
  14. 309GT

    virtual tuning

    Autec Zyklon
  15. Já používám na odstranění chlupů v sedačkách a čalounění lepící pásku,prostě kus ustřihneš a vždycky nalepíš na čalounění,přitlačíš a strhneš....a na smrad fakt asi jen čistící pěna nebo mokré čištění....nebo nechat vyčistit odbormou firmou;)
    • 15
  16. 309GT

    Ranní probuzení do červena

    Tohle se mě stalo tak cca měsíc zpátky,jel jsem si pro pití do Penny a když jsem se ani ne za 5 minut vrátil,tak čelo co je pod kufrem tak cca o 2cm prohnuté dovnitř,nárazník poškrábaný a prasklé světlo (asi to bylo rámem u SUV nebo tak něco) a stržená barva,navíc je auto asi 4 měsíce po laku!Auto vždycky parkuju co nejdál to jde,taky jsem se nedozvěděl co to bylo za hajzla,ale asi ten odstraňovač nátěrů nebo pálku začnu vozit taky:bacha Tak ať to rychle a snadno opravíš a jestli chytneš toho dementa co to udělal tak že mu vysvětlíš že se sluší alespoň nechat číslo za stěračem nebo se omluvit....
    • 38
  17. 309GT

    Poznávačka členů aneb kdo je kdo

    Tak toto jsem já... Je to z víkendu,ale jinak jsem \"normální\":myslim
  18. Víc než Hříšný Tanec se mi líbil Duch,taková klasika...
    • 31
  19. 309GT

    to je moja 406ka

    Taky bych to dal asi všechno do barvy,posadil to níž a pak to bude vypadat hustokrutě Co je to za Alu?
    • 53
  20. 309GT

    Další 106 GTI

    Tak tak,16\" Ouragany
  21. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Jako že jedeš na Tuning Salon na svatbu papeže?:D
  22. 309GT

    to je moja 406ka

    Pěkná!
    • 53
  23. 309GT

    Koroze 107

    Není náhodou záruka na PROREZIVĚNÍ karoserie? Skrz na skrz? Aby to jen nezatřeli štětečkem:D
    • 48
  24. 309GT

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Tak já myslím,že v sobotu to bude docela v pohodě,protože papá Benda má přijet do Brna až v neděli:myslim Alespoň tady to píšou http://www.navstevapapeze.cz/program
  25. 309GT

    virtual tuning

    Tyhle kola jsem měl na svém (mimochodem,jsem přesvědčen že přímo tahle kola!) a je pravda že jsou opticky na autě menší....dával jsem je na zkoušku na 306ku,ale nefotil jsem to.... Teď by se asi fotka hodila no:D
×
×
  • Vytvořit...