V Humpolci jsou taky hrozný kokoti!Kubovi 306 S16 taky neudělal evidenčku kvůli kolům,clonítku na čelním skle,sportovním zrcátkům!(která ale jsou homologovaná)!a ještě nějakým drobnostem.....fakt kokoti.Je ale zajímavý,že když budeš mít kola co máš v TP ale s gumama ze kterých lezou dráty,tak ti nesmí říct nic,to prý řeší STK Holt,je toho dost shnilého ve státě českém:bojim Ale pěkná 106ka!Ta bílá jí opravdu sluší!!!:potlesk