Poslední dobou se tu na fóru řeší opravdu jenom kraviny.Někdo tady založí vlákno - slušná 306 - s tím že jí najde na internetu v inzerátu a chce se podělit,aby se i ostatní co neprochází bazary koukli jak se dá 306ka upravit a hned se tu strhne ohromná nesmyslná debata o ceně a podobně,přitom je 99% lidí do toho úplný hovno kolik za to chce nebo jestli to někdy prodá....pokud se někomu nezdá ta cena,proč to řešíte tady bez majitele?Když jste takový znalci toho auta a dílů co v něm je a víte jak byla prováděna ta práce,jak to auto vlastně vypadá v realu,né na pochybně vypadajících fotkách,tak proč nevezmete telefon,nezavoláte mu a neřeknete \"hele,ta cena je fakt asi velkej vtip,viď? Myslím že za 50 by jsi to možná udal,ale čtvrt mega....\" Nesnáším když se mluví o někom bez něj,to je pak jak babky na vesnici u sámošky:bojim