Tak to jsi dal momentku absolutího vítěze!Ty to motali opravdu nádherně Já ani nefotil,mišáky jsem nestihl () a ostatní nemělo cenu,samá filcka nebo škodovka.Letos to bylo asi nejhorší Rallye co tu bylo,ale je pravda že skoro všichni co jeli letošní Světlou,si odvezli domů nějakou cenu kvůli minimální účasti:D:D Jelo jich 36 nebo 37:bojim