Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    Lidskej nevkus

    To je děs.....To střešní okno je umístěný tak dementně,že to asi taky originál nebude,co?
  2. 309GT

    zadní světla P306?

    Samostatně to asi neseženeš,ale některá čirá optika se tuším dávala s objema druhy konektorů,ale samostatně jsem to nikde neviděl:myslim
    • 20
  3. 309GT

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    Původně jsem to chtěl taky,ale štve mě jak to má ten husí krk a jak je to hrozně vystrčený ven,je to jako \"tykadla\":D ALe je to rozhodně hezčí než originál:myslim Já buď originály zkrátim,nebo dám úplně jiný (už vim co,ale je to tajemství)
  4. 309GT

    406 3.0 - projekt "invisible" ))

    Ajaký ty kola mají ET? Nevyřešili by to podložky?
  5. 309GT

    ovaly do plata

    Já bych to nechtěl už jen proto,že je to US Blaster.Když jsem viděl co to vydrží a jak to hraje za ty peníze,zvedal se mi žaludek!Je to předražená s*ačka v občas líbivém obalu,ale to je asi tak všechno:bojim (můj názor,nikomu to nevnucuju)
    • 49
  6. :D:D:D:D:D:D:super :D:D:D:D:D:D:D:D
    • 12
  7. 309GT

    Čtecí koutek

    Já čtu akorát Tuning-Magazine a Autosport a Tuning:D Knížky mě nějak neberou,ale třeba mě to jednou ještě chytne:myslim Jinak docela často pročítám zákon o silničním provozu,občas se to i v praxi hodí
    • 45
  8. 309GT

    Kľuče

    Zrovna minulej tejdenjsem jel s kamarádem pro tenhle \"čudlík\" do Brodu do Peugeotu,jsou dva druhy,jeden menší a druhej větší,ještě se ličí vnitřkem.Stojí pár korun;)
    • 15
  9. 309GT

    tlumiče 306

    Já jsem dával na 309ku Koni z 205 GTi a koukal jsem že jsou stejný i s 306kou,jen je jiný asi horní uložení.A tvrdost se ti fakt asi vrátila,jestli jsi měl tlumiče už po smrti,tak teď se to bude zdát tvrdý jako prase:D
    • 9
  10. 309GT

    Kde tankujete?

    Já tankuju benzín na čerpacích stanicích (když by jezdil kamion na benzín,tak bych ho bral tam:D:D) Ale bohužel beru poslední dobou jen na Euro Oilu,jsou to sr*čky,ale skoro vůbec s 309kou nejezdím,tak že mi to moc žílu netrhá
    • 94
  11. Paráda! Mě to čeká teď přez zimu,sedačky a palubku s pár věcma jako madla a kapsy dveří nechám udělat a zbytek se pokusím svépomocí Ale paráda,líbí se mi to:super
  12. 309GT

    netesnosť výfukových zvodov

    Proč?Protože ti to těma svodama fouká Jedině udělat nový závit a rovnou bych to asi přetěsnil;)
  13. To by asi nešlo,ta bude lepená,nemá rámeček a do časáků si stejně dají svou (na kompu).Ale Marty má pravdu,občas je to jako VT:D
  14. 309GT

    Úprava 406

    Zdravím a vítám v Clubu;)Větší turbo?Co v tom máš za motor? 2,0 T?
    • 37
  15. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Paráda,připomíná mi to vjezd k Čáslavskýmu intru,ale asi to je jinde:myslim
  16. 309GT

    dvoudílná kola

    Myslím že by měl být střed s vnitřním límcem vcelku a vnější límec samostatně,nebo naopak:myslim
    • 15
  17. Pecka!
  18. 309GT

    svetla, predne / zadne

    To víš,toto fórum je můj domov:D
    • 21
  19. 309GT

    Lidskej nevkus

    Myslím že když by za tím táhl karavan,tak v těch zrcátkách stejně vidí hov..
  20. 309GT

    dvoudílná kola

    Lepidlo?Dvoudílná kola se šroubujou;)
    • 15
  21. 309GT

    Rallye Světlá 2009

    Tak to jsi dal momentku absolutího vítěze!Ty to motali opravdu nádherně Já ani nefotil,mišáky jsem nestihl () a ostatní nemělo cenu,samá filcka nebo škodovka.Letos to bylo asi nejhorší Rallye co tu bylo,ale je pravda že skoro všichni co jeli letošní Světlou,si odvezli domů nějakou cenu kvůli minimální účasti:D:D Jelo jich 36 nebo 37:bojim
    • 22
  22. 309GT

    Blue Dragon!!!

    No,za mě - ani jo,ani ne - nelíbí se mi ten nárazník:D ale světla docela ujdou,ale druhá otázka je svítivost:myslim
  23. 309GT

    Coupe 406 by kukikuk =o)

    Béďa mě předběhl:D:D
    • 67
  24. Tak to jsem si asi nějak dementně nadjel,před tím jsem lítal na kamionu:myslim :D Ale už se těšim na fotky a hlavně na recenze:super
  25. 309GT

    Coupe 406 by kukikuk =o)

    Pěkné Ale,co to dát do - naše káry
    • 67
×
×
  • Vytvořit...