Zachovalá,ale z GTi to má leda tak papíry...
Gti se nedělali pokud vím v automatu,nemá to sportovní (anatomické) sedačky,červený koberec,sportovní volant Peugeot Sport,GTi oplastování a spojler a motor je na GTi slabej:D:D
Ale zachovalá je hodně,jako z výrobní linky:super