Tak tak,zadní náprava je věc kterou u Peugeotu proklínám snad pořát,nejsou tam pružiny ale torzní tyče a tlumiče (zjednodušeně řečeno).... pak bych určitě jel projet víc aut,aby jsi mohl prodávaný kus posoudit jak jede,nebo se dohodnout s někým třeba tady na clubu aby s tebou auto projel (jasný,bude to asi něco stát,ale lepší než koupit vraždu) a tak nějak celkový stav jako jinde,koroze (mohlo být po nehodě a s neorigo dílama,nebo splácané narychlo),jestli jde vše co jít má (klima,servo,elektrická výbava...),jestli někde nic neteče,souhlasí km se servisní knížkou....Tak snad budeš mít dobrou ruku při výběru;)