Asi bych to nedal ani ve snu:o
Čtvrníček jak navigátor,ale byl fakt dobrej:super
Jak vznikala Legenda,je to nádhera ale jezdit s tím bych asi nechtěl...
http://www.youtube.com/watch?v=LeXbU2L1uIQ&feature=related
A tady Severní hvězda,kdo byl na finále Tuning Cupu 2009 měl možnost to okouknout na živo