Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    Fotky našich 307miček

    Nááááááááááhodou,prahy a střechu má sníženou pěkně,ale předek a zadek by ještě 2-3cm dolů snesli:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  2. Každej je nějakej,občas tu lidi dělají jako když by nikdy neudělali pravopisnou chybu nebo hrubku;)(nenarážím konkrétně na nikoho) Jinak souhlas,až se přizpůsobí (jestli vůbec někdy) a začnou makat jako každej jinej,chodit do škol,žít jako normální lidi,nebude nikdy problém.Ale pokud furt budou házet lidem klacky pod nohy,žít z cizích peněz a jen se válet a nic nedělat,pochybuju že je začnou lidi snášet.... PS: trochu mimo téma - vůbec bych se nedivil že se do toho opřou zahraniční média,jak je to poslední dobou častý jev!Akorát trochu protiklad,nikdy se nezeptali normálních lidí na jejich názor na cikány,jen cikánů na jejich \"živoření\",nafotí vybydlené paneláky které pár let před tím než tam nalezli byli v relativně dobrém stavu a kompletní,mnoho mladých rodin čekající hooodně velkou dobu na byt by tam takový bordel neudělalo.Když jim tak ubližujeme,proč nejdou jinam?Protože je nikde nechtějí?Nejvíc mě dokáže nas... když se do ČR obouvá kanada a irsko,proč si je tam nevezmou?Asi moc dobře vědí co jsou zač....Ale to nejsou jenom cikáni,třeba v německu je tentýž problém s turky,ale mají udělané zákony líp (pro němce a slušné lidi) než tady,nechceš makat-táhni zpátky do chýše:papa
  3. To o plynu jsem nenašel:myslim Asi smazáno,ale máš pravdu že to sem nepatří
  4. 309GT

    Fotky našich 307miček

    Nepatří to do sekce tuning nebo sekce 307?
  5. BOJOVAT!BOJOVAT!BOJOVAT! A tu nemoc pěkně zahnat do kouta a zničit! Fakt nad váma smekám,moc lidí nedokáže o tom mluvit a hodně lidí to bohužel vzdává už na začátku:( Držím palce ať všechno dopadne dobře a budete O.K:super
  6. Kurt: Myslím že šlo hlavně o princip:papa Kde tam je něco o vlastenectví?
  7. 309GT

    Blue Alien 307 cc

    Nádherné CC:potlesk
  8. 309GT

    Lidskej vkus

    Ale ve 4x100 nebo 4x98 se sehnat dají,blbě ale jo,lepší než dělat ze 4dír 5:D
  9. 309GT

    Lidskej vkus

    Nechtěl bych to testovat:bojim
  10. Díky;) Chtělo,ale není na to počasí ani vybavení RE: Dobrej avatar:D:D:D:D:D:D:D [upravil dne 15/4/10 309GT]
  11. Díky,docela k tomu jdou:myslim Starý styl kol na starý auto,no:D
  12. 309GT

    207 by Sobol- prodáno

    To se nedivím:D
  13. 309GT

    Lidskej vkus

    Tu 106ku bych asi nechtěl potkat v protisměru za slunečního svitu:myslim Ale jinak pěkné kárky:super
  14. O.K,číslo mám,kdyžtak dám vědět:D
  15. Ještě vůbec netuším,jesli šéfovi jebne tak jo:D Kdyžtak bych se odpoledne zastavil na čumendu.Budeš doma na garáži,jo?
  16. jj,na www.pneu-servis.cz ,ty nejlevnější Ale na moje ježdění dostašující
  17. Jsem home,hovno kšeft:D.Tak paráda,ale ty Barumky docela i seděj:myslim Tea zdají se že jo:D:D:D:D
  18. Tak to nechat svařit,ne?Jestli je jen popraskanej a polámanej....
  19. Jak to vypadá za jízdy?:D:D:D
  20. 309GT

    blow off ?

    Přesně tak,jestli není turbo,není kam dát ventil:papa
  21. 309GT

    207 by Vanhalf

    Složit na zem,větší kola (15\" je fakt málo na 207:( ) a bude to paráda:super
  22. 309GT

    207 by Sobol- prodáno

    Ty jedeš,radost pohledět!:potlesk
  23. 309GT

    oko na čumáku 306.

    Aha,problém:D:D:D:D Ale třeba to půjde,když dáš dobrej list do pilky....
  24. 309GT

    oko na čumáku 306.

    Asi šlo,ale to by bylo tak na celej den:D Asi posilovna:D:D Řezací kotouč na flexu a za 5minut není co řešit;)
  25. O.K:D Domluveno:D
×
×
  • Vytvořit...