Každej je nějakej,občas tu lidi dělají jako když by nikdy neudělali pravopisnou chybu nebo hrubku;)(nenarážím konkrétně na nikoho)
Jinak souhlas,až se přizpůsobí (jestli vůbec někdy) a začnou makat jako každej jinej,chodit do škol,žít jako normální lidi,nebude nikdy problém.Ale pokud furt budou házet lidem klacky pod nohy,žít z cizích peněz a jen se válet a nic nedělat,pochybuju že je začnou lidi snášet....
PS: trochu mimo téma - vůbec bych se nedivil že se do toho opřou zahraniční média,jak je to poslední dobou častý jev!Akorát trochu protiklad,nikdy se nezeptali normálních lidí na jejich názor na cikány,jen cikánů na jejich \"živoření\",nafotí vybydlené paneláky které pár let před tím než tam nalezli byli v relativně dobrém stavu a kompletní,mnoho mladých rodin čekající hooodně velkou dobu na byt by tam takový bordel neudělalo.Když jim tak ubližujeme,proč nejdou jinam?Protože je nikde nechtějí?Nejvíc mě dokáže nas... když se do ČR obouvá kanada a irsko,proč si je tam nevezmou?Asi moc dobře vědí co jsou zač....Ale to nejsou jenom cikáni,třeba v německu je tentýž problém s turky,ale mají udělané zákony líp (pro němce a slušné lidi) než tady,nechceš makat-táhni zpátky do chýše:papa