Jo,taky jsem tam dával laminát,dával jsem kit se skelným vláknem,zkoušel jsem našroubovat a nalepit dovnitř kousky plastu....ale ten otvor po té ozdobné liště je prostě hluboký na to aby to drželo.Já to dělal tak že jsem sehnal stejný plast jako je na nárazníku,ten jsem nastřihal a nařezal na pásky a pak to pájkou svařil dohromady....drží to dobře,nikde žádnej problém.Vlastně jeden jo,v zimě mi popraskal spodek,ale ten byl jen kytovanej;)