Hele,ber to takhle -
V pondělí ráno,byla předpověď : Přez týden oblačno až zataženo,na víkend slunečno a teplo
V pondělí odpoledne : Přez týden přeháňky,teplo a na víkend slunečno
V úterý odpoledne : Přez týden oblačno až zataženo,místy přeháňky a bouřky a na víkend totéž
Dneska jsem na to už nekoukal,nedá se tomu věřit.Totéž bylo loni,u nás černo,pršelo a v Mýtě na triko,kraťásky a opalovací krém:papa
PS: U nás ráno v pondělí mělo být peckovně dle předpovědi,ale byli kroupy a bouřka:papa Odpoledne hycák že by jeden vycák;)
Ale tak přijeď v sobotu jen na kukačku,bude na co koukat a u tebe je taky na co koukat;)