Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. To téčko je fakt nádhera!
  2. Já budu koukat na počasí až po cestě - z čelního okna svého auta:D Fakt se tomu nedá věřit,ale snad to vyjde.Loni kluci jeli,pršelo,hnus a zima a těsně před značkou Vysoké Mýto jak když utne,sluníčko,teplo....sucho:D Snad to bude při nejhorším totéž
  3. 309GT

    mamči autí

    Ty krávo:bacha Nechápu proč ty zmrdi vyflákají obě okna,a už vůbec jak si někdo může dovolit sáhnout na cizí auto:bacha
  4. Jestli to není nic extrémního,zajeď někam do lakovny a nech to přeleštit od profesonálů,budeš zírat jak to prokoukne.Zrovna před týdnem se u mě stavoval kamarád co nechal přeleštit octavii,čuměl jsem jak péro:D Malé škrábance zmizeli a je jako nové Dal za to asi 2000 ale stálo to za to;)
  5. 309GT

    Aktuálně o všem II.

    Neříkej že v HB neseženeš brigádu;) Jinak taky gratuluju k řidičáku,konečně jsi se dočkal,viď?
  6. Kola budou slušet.Byli by pěkný buď v črných středech a leštěných límcích,nebo komplet bílé A ten znak na 306 new modelech se mi poslední dobou zamlouvá víc než zahlazená maska:myslim Hlavně když to bude na pěkných kolech,laku a ležet,introš už máš nádhernej (akorát ty opěrky hlavy mě moc neberou:D)
  7. Hele,ber to takhle - V pondělí ráno,byla předpověď : Přez týden oblačno až zataženo,na víkend slunečno a teplo V pondělí odpoledne : Přez týden přeháňky,teplo a na víkend slunečno V úterý odpoledne : Přez týden oblačno až zataženo,místy přeháňky a bouřky a na víkend totéž Dneska jsem na to už nekoukal,nedá se tomu věřit.Totéž bylo loni,u nás černo,pršelo a v Mýtě na triko,kraťásky a opalovací krém:papa PS: U nás ráno v pondělí mělo být peckovně dle předpovědi,ale byli kroupy a bouřka:papa Odpoledne hycák že by jeden vycák;) Ale tak přijeď v sobotu jen na kukačku,bude na co koukat a u tebe je taky na co koukat;)
  8. 309GT

    kuna,myš nebo něco takového....

    :D
  9. Já taky,snad to bude brzo...jediný na co se netěším je potahování,ale snad to půjde hladce
  10. To bude s novou palubkou;) Tahle půjde snad brzo do kontejneru:D Bude nová berevná kombinace a ušlechtileší materiály;)
  11. 309GT

    kuna,myš nebo něco takového....

    A baterka taky:D
  12. Dneska jsem v garáži trochu zprovozňoval.Rozchodil jsem stropní světýlka,zapojil jsem zapalovač abych mohl používat v autě navigaci a v případě nudy nebo kolony čumět na filmy:D (místo původního zapalovače je otvírání kufru) a propojil jsem navigačku s rádiem.Zítra to vysaju,umyju,přeleštím pár věcí a v pátek odpoledne můžu zabalit a vyrazit směr Vysoké Mýto:super Tady zapalovač
  13. Má toho na svědomí hodně,viz jeho stránky:D www.nimportequi.com
  14. Nechci zakládat nové téma,ale tohle je taky dost velkej nášup:D:D
  15. 309GT

    dálniční známka

    Pokud se nepletu tak to měnili na poště
    • 6
  16. 309GT

    kuna,myš nebo něco takového....

    :D:D:D:D:D:D Ty jsem teda ještě nezkoušel
  17. 309GT

    fotecky nasich auticek

  18. 309GT

    fotecky nasich auticek

  19. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Sakra,ty mlhy a dálky mě tam deptaji:D:D:D:super Za mě takhle:D
  20. 309GT

    kuna,myš nebo něco takového....

    To máme na 306ce:super Když jsme jí dovezli domů,běhal jsem asi dvě hodiny okolo auta co to tam bzučí,pak mi to cvaklo:D:D:D Dobrá věcička:super
  21. Jestli se nepletu tak fiat nemá HDi,ale MultiJet HDi má myslím jen Citroen a Peugeot,ale jestli se pletu tak sorry....Jinak Fiat dělá jako Peugeot Partner Teepee Fiat Qubo....je to totéž http://www.fiat.cz/osobni-automobily/qubo/ [upravil dne 28/4/10 309GT]
  22. 309GT

    kuna,myš nebo něco takového....

    Ten je ale k ničemu,jediný co to udělalo,že to zaplácalo motorovej prostor,je to jako lepidlo...nejlepší jsou psí nebo kočičí chlupy.Dát do igelitu a pověsit,od té doby O.K....stejnej problém řešil táta,tohle jediné pomohlo
×
×
  • Vytvořit...