Já používám Mio C720,ale už je jeho nástupce,to co mám já se už asi nedělá,mám tam IGO8 a spokojenost,umí i pěší turistiku a nechají se tam nacpat i letecké mapy (šéf létá a používá to taky)....Jinak Mio samo o sobě je dobrý,ale mapy mají snad aktualizaci poslední někdy z roku 2006,což je k ničemu....