Přejít na obsah

309GT

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 906
  • Registrace

Vše od uživatele 309GT

  1. 309GT

    309 GTi16 Miami

    Ta co mám já je dobrá,ale je to spíš na finální leštění.Ve tvém případu bych sehnal třeba tu leštící sadu z OBI nebo tak a pak uvidíš,když budeš spokojenej tak to necháš,když budeš chtít lepší tak Meguire\'s nebo DODO.Obojí mají na www.mvservice.cz Meguire\'s mám já a spokojenost,viz moje vlákno....;)A parádně se s ní pracuje a vydrží hodně dlouho povrch v tom stavu jak byl po leštění.Jen na to neber Silichrom a podobně,to je hroznej kekel!Navíc to pak oxiduje
  2. 309GT

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

  3. 309GT

    309 GTi16 Miami

    Má pravdu ten kluk:super:D
  4. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Díky:D Ale úplně bílá to není....však dnes uvidíš na Seči;)
  5. 309GT

    309 GTi16 Miami

    Jak prdel na hrnec Tohle vyleštíš v \"pohodě\",koukám že nemají na límcích lak,tak hezky 800 pod vodou,1000 pod vodou a pak už jen pasty a leštit a leštit:D:D:D:D:D
  6. 309GT

    fotecky nasich auticek

    Ty černobílý fotky maji něco do sebe
  7. 309GT

    Jaká navigace do 5000,-?

    Go Clever bych nechtěl,kamarád ho měl a docela i na prd to chytalo satelitní signál....
    • 22
  8. 309GT

    306 S16 kupit ci nie?

    Ta je nááádherná,a navíc GTI6ka:potlesk Za GTi ta cena není nejhorší,jestli je stav jako na fotkách tak bych se jí asi nebál:myslim Možná až jízdy s ní
    • 22
  9. 309GT

    306 Black Widow /// prodáno =(

    To je akorát nějaká nedobrzda:mrk Možná i světla by mohli být v pohodě,něco by šlo opravit,ale i když se to nezdá tak oprava taky něco bude stát,popřípadě lak...nevím,40 je možná až až,ale stálo by za to jet se tam mrknout,projet to a zjistit co všechno na tom kde je....
  10. 309GT

    306 Black Widow /// prodáno =(

    Myslíš že ty co stojej v bazarech mají najeto míň? Na clubu je dost aut co jsou na díly a možná by ti to vyšlo i v barvě že by jsi ušetřil za lak.Jsou nějaký fotky,nebo odkaz jak to vypadá,co to je za rok a podobně?
  11. 309GT

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    Jo jo,nech tam tohle:super Stejně zadní světla nepasujou a ze předu to bude nový,ze zadu starý model a už to bude plácanina;) Tohle je parádní Jinak barva je v pořádku,červenou,černou a stříbrnou má každej;):D:D
  12. 309GT

    Lidskej nevkus

    :D:D:D Hlavně ti to přidá tak 110-120 koní:D:D:D
  13. 309GT

    Lidskej vkus

    Ale někdo to i tam značí.....ale to je jedno:D Ten žralok je mazec,a o jednom vím v dost dobrém stavu...
  14. 309GT

    Jaká navigace do 5000,-?

    Já používám Mio C720,ale už je jeho nástupce,to co mám já se už asi nedělá,mám tam IGO8 a spokojenost,umí i pěší turistiku a nechají se tam nacpat i letecké mapy (šéf létá a používá to taky)....Jinak Mio samo o sobě je dobrý,ale mapy mají snad aktualizaci poslední někdy z roku 2006,což je k ničemu....
    • 22
  15. 309GT

    306 Black Widow /// prodáno =(

    to po faceliftu s dírama se mi líbí na nárazníku s kulatýma mlhovkama... na mém asi by to nebylo ono.. Před faceliftem bylo s dírama...jj,na tvojim by bylo s dírama asi o ničem....
  16. 309GT

    306 Black Widow /// prodáno =(

    Tohle z laguny nejspíš nebude,nebo je seříznutý Na 306ce se mi víc líbí lízátko buď z Laguny po Faceliftu,nebo Espase....tohle by možná ještě mohlo být z Megane I,to mělo taky takový nízký
  17. 309GT

    Lidskej vkus

    Pravda,tak že ne V6,ale 6V:D
  18. 309GT

    Lidskej vkus

    To znám...ta kapota je hnus,ale jinak se mi to moc líbí,jak kvalitou zpracování tak nápadama
  19. 309GT

    Lidskej vkus

    Ne,starého...to se dávalo do E30,E34,E36 a možná E46,ale to už nevím jistě http://auto.bazos.cz/inzerat/6010116/Prodam-BMW-E30-320i.php Dělali se ve výkonech 125,129 a 150PS:papa http://autokelly.cz/#PATH=3761801;55;23027|CT=16|PCT=16|CUR=0|PGS=20|PT=0|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|
  20. 309GT

    405 Alpine White-trosku zmeny

    Mě tohle dělal benzín,houpali otáčky,jelo to na prd,....problém s kvalitou benzínu,byla v něm voda.Tak jsem vyměnil i svíčky a do nádrže nalil ten bazmek na čištění vstřiků a pohoda....samo už tankuju jinde:papa
  21. 309GT

    Svetla 406 > 405

    Všechno jde,když se chce,ale je otázka co z toho nakonec bude.Myslím že k tomu nebudou tvarově sedět ani kufrové dveře,ani nárazník....spíš se na to vys..
  22. 309GT

    Lidskej vkus

    Ani 1.6,ani 1.8...to je málo,ale tak 325i nebo 3.2 (M3):D Při nejhorším 320i ale V6:papa
  23. 309GT

    Potkal jsem klubáka...

    To byl určo Tom,asi se vracel.Nikdo jiný to auto neřídí:D
  24. 309GT

    Poutáte se i vzadu?

    Já když vlezu do auta je to první co udělám,ať řídím nebo jsem spolujezdec:papa
    • 44
  25. 309GT

    Co na něj říkate? peugeot 406

    Obrousit,nasolit,zalívat,vytrhat čalounění,dát nějaký luxus kola a shodit na zem,do kufru a předního nárazníku slámu a hurá na srazy:D Kdo ví z kolika aut to je slepený....asi pěkná pastička:myslim
    • 19
×
×
  • Vytvořit...