Já bych si jeho CD taky nekoupil,jak píšeš,není to můj šálek čaje...ale dal jsem to sem kvůli tomu,že to bylo jak rána z čistého nebe:nevim Ale myslím že i když nedobíval hitparády tak pár písniček bylo (je-bude) suprových....a i když to neposloucháš,tak text znáš