Já na Milovice kašlu,je to spíš o sprintech a driftech a to nejsou věci které by mě nějak lákali...(teda lákají,ale né jako diváka:D) Uvidim no,když nebude co dělat ten den,tak se pojedu kouknout.Vstup tam je 100kč což mě nezabije (cena včetně auta) a přinejhorším se zeptám u vstupu kolik je tam lidí a když tam bude málo,tak se otočím a pojedu z5 nebo se stavím za kámošema ze školy...ale třeba tam pojede pár lidí z P-C,uvidíme,třeba bude venku hnusně,ještě to je brzo rozhodovat....