Zdravim
potřeboval bych trochu pomoct při zapojení uni dálkového ovládání ke stávající mu zamykání, jelikož dálka v klíči nefunguje. Jedná se o 406 11/2001 2.0 HDi 79 Kw, pročítal jsem tu podobná témata a stáhnul si schéma zapojení, bohužel jsem nenašel to moje, Dole vlevo na sloupku jsem našel svazek a vněm i kabel na který, když přivedu mínus, tak jsem schopen auto odemknout, ale nemůžu najít způsob jak jej uzamknout. Měl jsem sundaný tapacírunk ze dveří a do zámku mi jde 6 drátů, to jsem nikde ve schématu nenašel. Může mě prosím někdo navést kam se mám připojit, aby to chodilo? Díky.