Přejít na obsah

Freedy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    839
  • Registrace

Vše od uživatele Freedy

  1. Zdravím nevíte někdo jak jsou označený převodovky do D a jejich převodový poměry, jestli má starší model stejný převody jako nový???
    • 8
  2. Peugeo?áci poraďte !!! neznáte někoho kdo vozí 405 na přestavbu??? V pátek mě jeden Forman vzal tak těžce na levý bok, že jsem se pravou stranou omotal kolem betonového sloupu a kastle je na hadry. Chtěl jsem ho ....., blba. Takže jsem před vánocema bez auta a čekám co mi dá pojiš?ovna. :(
  3. Freedy

    Čerpadlo 405 D

    Přetěsnoval jsem, takhle Bosche- je tam gumovej o kroužek, bez sundání čerpadla. Podruhý bych to nedělal i když jsem věděl co mě uvnitř čeká, radši to někomu dám. Lukase jsem měl u Citroena a je to skoro to samí.
  4. Potřeboval bych, poradit s klimou na 405. Kde a jak je umístěný výparník , jestli je v jednom kuse s radiátorem topení a jestli je tady jenom jeden větrák pro všechno nebo má klima další jako u jinejch aut? Možná mám závadu na elektrice nemáte někdo zapojení??? Dík.
  5. Potřeboval bych vyměnit horní čepy řízení, ale nechce se mi vyndavat celé řízení, aby odmontoval čepy od hřebenu řízení. Prej existuje nějaký přípravek, kterým se čepy povolí. Nemáte někdo náhodou ten přípravek nebo nákres, foto, abych si udělal???? Díky.
  6. Freedy

    Brzdy na 405

    Samostavy na zadních brzdách jsou v pořádku, vůle mezi paknama a bubnem je minimální, ruční brzda má velmi krátký krok a přesto má pedál dlouhou dráhu - brzdový válec se nenašlapává .
  7. Mám problém z brzdama na mojí 405, vpředu kotouče a vzadu bubny verze Bendix. Nejdřív jsem si myslel, že jsem prošláp válec, ale po výměně za nový je situace stejná, dlouhý krok a auto se chová jako s ABS. Kapalina nikde nemizí a v okruhu není nikde ani vzduch. Když jsem zjiš?oval co to může bejt, po vyřazení všeho, vypadá to na zadní omezovač tlaku, který by měl bejt nad zadní nápravou, ale neni tam. Dalším ptaním jsem zjistil, že mám omezovače vestavěný v zadních prasátkách, ale v servisech to nikdo neviděl. Nemáte s tím někdo zkušenosti, jestli se to dá opravit nebo seštelovat? Díky za rady.
  8. Potřeboval bych poradit, mám 405 GRD a na zadních brzdách mi nefunguje vymezování vůle mezi paknama a bubnem. Je vidět, že už to někdo rozdělával a já teď nevím jak to správně sesadit, protože když sešlápnu pedál pakny se rozevřou a pak se zase vrátí až na doraz. Tím ozobeným kolečkem jsem nastavil vůli, ale jakou funkci tam má přítlačná planžeta a plíšek navlečený na rozpěrce nevím, možná je to jenom špatně sesazený. Díky.
    • 9
×
×
  • Vytvořit...