Mám problém z brzdama na mojí 405, vpředu kotouče a vzadu bubny verze Bendix. Nejdřív jsem si myslel, že jsem prošláp válec, ale po výměně za nový je situace stejná, dlouhý krok a auto se chová jako s ABS. Kapalina nikde nemizí a v okruhu není nikde ani vzduch. Když jsem zjiš?oval co to může bejt, po vyřazení všeho, vypadá to na zadní omezovač tlaku, který by měl bejt nad zadní nápravou, ale neni tam. Dalším ptaním jsem zjistil, že mám omezovače vestavěný v zadních prasátkách, ale v servisech to nikdo neviděl. Nemáte s tím někdo zkušenosti, jestli se to dá opravit nebo seštelovat?
Díky za rady.