Zdravím, pořád mě trápí na 2.0 Hdi rhr, vysoký tlak turba, nejspíš zatuhlé naklápění, když koukám do diag tak ukazuje, že naklápění chodí mezi 39 - 100 %, těch 39 je i při vyplém motoru a odpojení podtlaku, čidlo jsem dával nové. Na turbo neni vůbec přístup chtěl jsem sundat podtlak co ovládá naklápění, ale nedokážu se dostat k závlačce co drží tyčku podtlaku na osičce ovládání. Jak se k tomu dostat, může mi prosím někdo říct postup kudy a jak? Dál se chci zeptat, když už to náhodou sundám a rozhejbu jak poznám, že mám naklápění na 0, je zvenčí na turbu doraz (nálitek) nebo něco podobného? Děkuji.