Přejít na obsah

Freedy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    839
  • Registrace

Vše od uživatele Freedy

  1. Ano to jsem už zkoušel, do katalogu mám přístup a tam není tento díl samostatně uveden, pouze jako komplet potrubí.
  2. Zdravím může mi prosím někdo poradit jaký je rozměr o kroužku na přepadech vstřikovačů u 406 2.0 hdi (Bosch), nebo číslo na objednání? Kdysi jsem to tady už na foru někde našel, ale nedaří se mi to najít. Hledal jsem u prodejců dílů, ale přímo na 406 se mi daří najít pouze komplet sady na přetěsnění vstřikovačů. Děkuji.
  3. Zdravím musím na 407 2.0 hdi rhr vyměnit turbo, chtěl bych se zeptat zda se musí sundat pomocný rám(napravnice) nebo stačí jen vyndat pravá poloosa, abych jej dostal ven. Postup na demontáž samotného turba mám, ale v začátku je právě uvedeno viz demontáž nápravy. Děkuji.
  4. Freedy

    Čína skutr

    Ano doplním je Kingway Condor 50, základ prý stejný jak většina číny.
  5. Zdravím, není tu prosím někdo kdo se vyzná ve skútrech, řeším problém s jednou 4T 50, která dlouho stála a já ji dostal a chtěl bych ji oživit, děkuji.
  6. Freedy

    P 308 - autorádio- ztráta signálu

    Ne nic takového, auto bez doplňků bez přidaného denního svícení, tak jak vyjelo z fabriky. Začalo to asi před 14 dny.
  7. Zdravím mám doma 308 sw, 2,0 HDi 2009 a když na místě stojím s vypnutým klíčkem, hraje rádio perfektně a má dobrý příjem stanic, jakmile zapnu klíček nebo nastartuju, jako kdyby něco rušilo signál pro rádio. Hledal jsem schéma jestli tahle verze má zesilovač pro anténu, ale nedaří se mi najít zapojení. Máte prosím někdo schéma nebo napadá někoho na co se podívat? děkuji.
  8. Freedy

    P 406 vibrace při rozjezdu

    Poloosa to nebyla, nakonec jsem vyměnil celé horní uložení tlumičů a vybrace jsou pryč.
  9. Freedy

    Chyba P0235 RHW, RHZ 80KW

    Zkus kouknout na tohle http://www.autoelectric.ru/auto/peugeot/406/p8c/p8c.htm map je 1312
  10. Zdravím, poslední dobou mi při rozjezdu začne vibrovat volant a auto se jakoby houpe z leva do prava, stačí ubrat a přestane to. Dělá to pouze při rozjezdu. Zkusil jsem prohodit gumy za zadní, ale žádná změna. Spodní čepy, silenbloky do ramen a tyčky stabilizátoru jsem dával na podzim nový, uložení motoru taky vypadá v pořádku nevypadá nikde utržený, na co se podívat dál? Díky.
  11. Zdravím, pořád mě trápí na 2.0 Hdi rhr, vysoký tlak turba, nejspíš zatuhlé naklápění, když koukám do diag tak ukazuje, že naklápění chodí mezi 39 - 100 %, těch 39 je i při vyplém motoru a odpojení podtlaku, čidlo jsem dával nové. Na turbo neni vůbec přístup chtěl jsem sundat podtlak co ovládá naklápění, ale nedokážu se dostat k závlačce co drží tyčku podtlaku na osičce ovládání. Jak se k tomu dostat, může mi prosím někdo říct postup kudy a jak? Dál se chci zeptat, když už to náhodou sundám a rozhejbu jak poznám, že mám naklápění na 0, je zvenčí na turbu doraz (nálitek) nebo něco podobného? Děkuji.
  12. Zdravím, hledal jsem jaké je množství oleje do převodovky u 407 2.0 Hdi RHR 100 kw, našel jsem tady na foru, že do bezžebrové převodovky se dává 2,6 L a se žebrama 1,9 L, kdež to dle servisboxu je to uváděno opačně a dle knihy od Haynese také, že bez žeber 1,9 l s 2,6 l. Jelikož ta převodovka nemá kontrolní otvor, může mi někdo prosím říct co je správně? Děkuji.
  13. Zdravím, potřeboval bych prosím radu, kde je u 407 2,0 Hdi (rhr) zpětný ventil podtlaku k posilovači brzd. Domníval jsem se, že je klasicky v přípojce podtlaku co je zastrčená do těla posilovače, ale po vyndání jsem zjistil, že je to jen koleno. Dál na hadici je jakýsi plochý váleček (jak talíř ufo) ,ale to jsem nikde jako samostatný díl nenašel. Hledám příčinu proč mi ihned po vypnutí motoru zmizí podtlak z posilovač. Ten jsem zkoušel, vysát podtlakovou pistolí a nikde neutíká. Děkuji.
  14. Freedy

    P 407 2.0 Hdi chyba 0234

    Ano snímač tlaku, na fap se můžu kouknout, myslím že je tam fapoff, ale může bejt pricpanej, to mě nenapadlo. Děkuju.
  15. Zdravím hledám závadu hlášení vysokého tlaku turba P0234, při delším zatížení třeba po dálnici vyskočí tahle chyba, vyzkoušel jsem podtlakové ovládání lopatek turba a pěkně se vrací, jak za tepla tak za studena, vyměnil jsem ventil ovládání podtlaku a stejně ta chyba občas vyskočí. Teď ještě snad snímač tlaku za turbem. nechci ho hned měnit proto bych potřeboval jestli někdo neví jaké hodnoty bych na něm měl naměřit, ať napětí na vývodech nebo přes dia, oboje můžu. Nebo napadá někoho jiná věc proč by to házelo tuhle chybu? Auto jede jinak naprosto normálně. Děkuji.
  16. Freedy

    Krouzek abs ?

    Ano je to ono, měl jsem prasklinu na jednom a chovalo se to stejně po výměně klid.
  17. Zkusil jsem dnes 2 diagnostiku a taky ukazuje to samý. Jedna Delphi a druha Diag.
  18. Zdravím, dělal jsem kamarádovi 406 hdi, kterou nešlo nastartovat. Zjistil jsem, že mu teče jeden vstřik přepadem a přitom, že na 1- 4 vstřiku je napětí cca 80V a na 2-3 je 69V podle diagnostiky. Při výměně vstřiku jsem pro jistotu změřil všechny cívky vstřiků a vykazují stejnou hodnotu. Teď už motor běží, ale hodnoty napětí zůstávají stejné, co je špatně? Nebo ukazuje počítač falešné hodnoty? Děkuji.
  19. Zdravím neví prosím někdo jaký je rozdíl v rádiích do 406 a to PU-2184 A a PU-2473 A(D), zvenčí vypadají oboje stejně, co se mi podařilo zjistit, že některý mají v sobě už zesilovač a jiný mají zesilovač mimo rádio samostatně. Potřeboval bych tu 2184 nahradit, ale nevím zda to je možné touto verzí, nedaří se mi sehnat schéma zapojení. Děkuji.
  20. Foto štítků pošlu, ale origo mi nebude chodit, ta moje má fap off, tudíž to bude hlásit problém a padne do nouzaku
  21. Zdravím, scháním někoho kdo by uměl opravit nebo upravit soft. v edc15c2 u mojí 406, samo ne zadarmo. Už když jsem ji kupoval tak asi turečtí hoši v NDR ji upravovali kvůli vykuchanýmu fapu a moc to nedali. Jsem schopnej ji vycucnout a soft poslat. Jde mi o to, že auto dlouho žhaví a pak i v létě je schopný dožhavovat klidně i 10 minut k tomu se i spíná naplno elektrický ohřev a jiné věci. Máte někoho osvědčeného, zkoušel jsem psát už kdysi i Strakymu, ale už žádná odpověď. Děkuji.
  22. Freedy

    407 přehřívání

    Vyndal jsem chladič vyčistil propláchnul a nic, tak dnes výměna za nový a je vyřešeno. Už to drží max 90. Nevím co tam kdo lil přede mnou, ale chladič bude asi dobře ucpany.
  23. Freedy

    407 přehřívání

    Kapalinu jsem dával novou loni, když se měnil termostat. Ta stará po vypuštění byla čistá, vyteklo minimum špíny.
  24. Zdravím řeším na 407 2,0 Hdi (rhr) problém s přehříváním, jakmile se jede trochu víc v zátahu třeba po dálnici, začne teplota vody stoupat až do červenýho políčka a někdy se rozsvítí stopka. Termostat otevírá normálně ( rok starý) chladič je horkej, sahara běží, voda v nádobce neubývá, čidlo jsem zkusil vyměnit za nový, ale pořád stejný. Po normální jízdě po vesnici ukazuje dle diag. teplota vody 98 st. Má tenhle model ještě nejakou záludnost, už bych musel snad jen vyměnit chladič, ale je prohřátej celej až dolu, tak nevím. Děkuji.
×
×
  • Vytvořit...