2.0, 120kw(byl jsem na chipu, před ním na brzdě 107kw, 330nm, po něm 122kw, 390nm). V zimě to brali v průměru 7.7, teď 7.3. Léto do 7/100 nyní, jezdím svižně, spíše naložený. Rekord loni do Chorvatska 6.4. Ale jel jsem s tchánem ve voze za námi, tudíž dálnice max 130km/h. Ale teď jsme jeli Jilemnice-Sumava a zpět, spíše plný plyn, dálnice 130-145, a dle tankovani 7.23. Od začátku(11/2019) dávám tankování do fuelia, to snad nelže, chip tomu pomohl, snad to vydrží i převodovka, tak či onak, za studena pomalu, zvolna, ono, to auto k závodění nesvadí...